Už prezidentą daugiau uždirbdavęs Gediminas Jaunius: „Tų pinigų būtų užtekę visam gyvenimui“

Gediminas Jaunius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Gediminas Jaunius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-10-24 15:12
AA

Žinomas prodiuseris Gediminas Jaunius yra žmogus, kuris vos per kelis mėnesius niekam nežinomą jaunuolį gali paversti tokia žvaigžde, kurią žinos kiekvienas lietuvis. Ir nors šiame gyvenimo etape Gediminas taip dažnai kaip praeityje nelipa ant scenos, jis ir pats stengiasi dėl savo išvaizdos. Aukštas vyras per vasarą atsikratė dešimties kilogramų.

40-metis Gediminas sako, kad tam nereikėjo jokių pastangų. „Tiesiog laikiausi restoranų dietos”, – šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…” papasakos Gediminas. Beje, LNK televizijos projekto prodiuseriui dažnai valgyti nelabai ir yra kada – jis kasdien ištisą dieną dirba su išgarsėti trokštančiais jaunais žmonėmis.

„Esu matęs labai daug gražių lieknų žmonių, kurie atrodė labai nepatogiai scenoje. Ir aš pažįstu žmonių, kurie, galėtume sakyt, yra storuliai, bet jie yra dvidešimt kartų gražesni už tuos žmones, kurie yra pagal tuos klasikinius standartus liekni, bet čia viskas išeina iš vidaus. Kaip tu jautiesi iš tikrųjų, ką tu transliuoji, taip ir atrodai ant scenos”, – sako Gediminas.

O prie gerų restoranų Gediminas pripratęs. Prieš šešiolika metų, būdamas vos 24-erių, jis tapo televizijos laidų vedėju, ir neslepia – tuomet uždirbdavęs tiek, kad nežinojo, kur dėti pinigus.

Gediminas Jaunius

„Tas sėkmingo gyvenimo kvapas man yra pažįstamas, aš žinau, ką reiškia uždirbti daug pinigų. Būdavo laikas, kai aš uždirbdavau daugiau negu prezidentas, – pinigai keičia žmogų. Nežinau, kiek mane tai padarė kažkokiu blogesniu žmogumi, bet tai manyje atskleidė tam tikrą netaupumo dvasią. Toks esu, kuris dėl geros emocijos, dėl gero vakaro, geros kompanijos galiu tikrai išleisti nemažai pinigų. Yra buvę, kad vieną kartą atsibudau ir per lėktuvo langą žiūriu, kad esu Gatviko oro uoste, nors nelabai tokių planų buvo”, – šypsosi G. Jaunius.

Gediminas puikiai žino, ką reiškia sirgti žvaigždžių liga. Jis ne kartą yra viešai pavadintas įnoringu ir pasipūtusiu, bet Gediminas sako, kad tuomet jo ir kitų kolegų gyvenimas iš tiesų priminė nesibaigiančią šventę – jie leido sau visas prabangiausias pramogas, kas tik tuo metu Lietuvoje buvo siūloma.

Jis patikina viską iššvaistęs, tačiau jei kas nors tuomet būtų pasakęs, kad toks milžiniškas populiarumas nesitęs amžinai, tų pinigų galbūt būtų užtekę visam gyvenimui.

Tiek dabar, tiek prieš dvidešimt metų scenos žvaigždėmis tampa ypatingi žmonės. Būti liekna, dailia mergina toli gražu neužtenka – reikia charizmos, talento, vidinės publiką uždegančios ugnies. „Kartais užtenka žmogui užlipti ant scenos, ir jis jau tave traukia, domina”, – sako Gediminas.

Gediminas patikina, kad šiuolaikinis jaunimas, nors ir trokšta populiarumo, tačiau nenori labai stengtis, tikisi greito rezultato ir laukia, kad viskas būtų padėta ant lėkštutės. Būtent dėl šios priežasties tiek daug televizijos projektuose išgarsėjusių dainininkų vėliau tampa niekam nebeįdomūs.

Gediminas neslepia – pas jį ateina ir turtingi tėvai, prašydami padaryti žvaigždes iš jų atžalų, tačiau prodiuseris atsisako dėl vienos paprastos priežasties – su turtingais, bet netalentingais jam neįdomu dirbti.