Už skandalingai pagarsėjusio festivalio „Fyre“ reklamą Kendall Jenner teks sumokėti 90 tūkstančių JAV dolerių

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos
Kendall Jenner gyvenimo akimirkos
Šaltinis: Žmonės
2020-05-23 09:00
AA

Festivalis „Fyre“ turėjo įvykti 2017-ųjų gegužę Bahamų Didžiosios Egzumos saloje ir suburti socialinių tinklų žvaigždes, įžymybes bei turtingus jų sekėjus. Bilietai į renginį kainavo nuo kelių iki keliolikos tūkstančių JAV dolerių, instagrame šį renginį reklamavo Kendall Jenner, Bella Hadid, Emily Ratajkowski ir kitos įžymybės.

Organizaciniai „Fyre“ reikalai klojosi kur kas liūdniau, nei buvo galima pamanyti. Rengėjams stigo lėšų sumokėti už apsaugą, medicinos paslaugas, maistą ir gėrimus. Galiausiai viskas žlugo ir liko tik didžiulės skolos renginio lankytojams bei jame dirbusiam personalui. 

„Netflix“ apie šią nesėkmę sukūrė filmą „Fyre: The Greatest Party That Never Happened“ („Fyre“: didingiausias vakarėlis, kuris niekada neįvyko“). Idėja surengti prašmatnų ir „visus stogus nunešantį“ muzikos festivalį kilo apsukriam jaunuoliui Billy McFarlandui. 

Būtent jis ir pakvietė savo kuriamą „produktą“ reklamuoti žinomiausius šių dienų modelius. Į užsuktą ratą įsitraukė populiariausios manekenės – nuo Kendall Jenner iki Bellos Hadid. 

Kendall Jenner / Audrius Solominas

Kai festivalio planai žlugo ir jo investuotojai ėmė bylinėtis su organizatoriais, dėl reklamos socialiniuose tinkluose atsakomybę turėjo prisimti ir žvaigždės. Būtent jos visą didžiulio vakarėlio konceptą pristatė tarsi rojus kelioms dienoms įsikurtų žemėje.

Kendall Jenner už reklamą instagrame gavo 275 tūkst. JAV dolerių. Vėliau organizatoriai modelio vardu naudojosi nelegaliai. Jie pardavinėjo bilietus į festivalio metu vyksiantį jachtų vakarėlį. Ne kartą lankytojams buvo akcentuota, kad pagrindinė šio papildomo renginio viešnia – būtent Jenner. Bilietai kainavo 10 tūkst. JAV dolerių.

Kendall Jenner 2017-aisiais / Vida Press nuotr.

Festivaliui neįvykus, leidiniui „New York Times“ Kendall tikino nežinojusi, kokio didumo apgaulę ji reklamuoja. 

„Kai su tavimi susisiekia vienokie ar kitokie asmenys bei paprašo paremti jų organizuojamą renginį, juk negali žinoti, kaip viskas susiklostys. Kartais mano darbas – didžiulė rizika. Žinoma, gavusi kiekvieną pasiūlymą aš pasidomiu, ieškau apie tai visos imanomos informacijos. Bet šiuo atveju – jos tiesiog pakankamai nebuvo“, – tada kalbėjo Jenner.

Neįvykusio festivalio organizatoriams iškėlus bylą, Kendall Jenner taip pat buvo patraukta atsakomybėn. Neseniai nuspręsta, kad modelis turės sumokėti 90 tūkst. JAV dolerių dėl melagingos informacijos viešinimo.

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos (32 nuotr.)
+26