Už smūgį teisiamas R.Viršila pervedė I.Budrienei keturženklę sumą: savo naudai įtraukė ir Minedą

Inga Budrienė ir Remigijus Viršila / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Inga Budrienė ir Remigijus Viršila / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Karolina Stažytė
Šaltinis: 15min
2023-12-06 15:52
AA

Už smūgį nepilnamečiui žinomos Kauno verslininkės Ingos Budrienės sūnui teisiamas nuomonės formuotojas bei sportininkas Remigijus Viršila siekia būti atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Įrodinėdamas, kad gailisi savo poelgio, jis teisme pervedė Budriams keturženklį žalos atlyginimą. Nukentėjusios pusės advokatas netiki tokiu deklaruojamu „nuoširdumu“.

Kauno apylinkės teismo posėdžių salėje 31-erių metų R.Viršila trečiadienį pasirodė paskutinę akimirką.

Čia jo jau laukė advokatas Gintas Matulevičius. Pastarasis posėdis būtent dėl to ir neįvyko, kad kaltinamasis neturėjo gynėjo.

Šįkart teisme nepasirodė verslininkė I.Budrienė, jos nukentėjusio sūnaus (šiuo metu jau pilnametis) interesus byloje gina advokatas Artūras Andriukaitis.

Advokatas Artūras Andriukaitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nurodo, kad yra jautrus žmogus

Vos prasidėjus posėdžiui, vidurinį išsilavinimą įgijusio, nevedusio, nuosavai įmonei vadovaujančio R.Viršilos advokatas pateikė prašymą atleisti jo ginamąjį nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, nes tam neva yra visos numatytos sąlygos: kaltinamasis anksčiau neteistas, pilnai sutinka su kaltinimu, prisipažįsta, nuoširdžiai gailisi ir yra pasiruošęs atlyginti padarytą žalą.

Teismui pateikta ir R.Viršilą teigiamai nupiešianti charakteristika. Pasak advokato, Remigijus, kurį jis pažįsta jau senokai, yra super jautrus žmogus.

Remigijaus Viršilos teismas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Remiantis VšĮ BŪK vadovo Mindaugo Jonušo (Minedu pasivadinęs buvęs popmuzikos atlikėjas) bylai pateikta charakteristika, R.Viršila