Užgesinti „Žalgirio“ varžovų ketvirtadienį nepavyko net Alytaus gaisrininkų brigadai

Rungtynių akimirkos/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienį įtemptas Kauno „Žalgirio“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ varžybas Eurolygoje stebėjo didžiulė sirgalių minia. Palaikyti lietuvių komandos atvyko ir visa Alytaus ugniagesių brigada bei miesto meras Nerijus Cesiulis.

Lapkričio 21 dieną žalgiriečiai su 3 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais susirėmė su Serbijos favoritais, jų sąskaitoje buvo 2 pergalės ir 7 nesėkmės.

Deja, kovoje dėl dar vienos pergalės savo svarumą įrodė priešininkai. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:61 (21:16, 10:17, 15:14, 13:14). „Žalgirio“ komada savo sąrašą papildė visiškai žiūrovų ir sirgalių nelauktu pralaimėjimu.

Varžybų akimirka/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Šį vakarą Lietuvos kariuomenės dienos proga „Žalgiris“ žaidė vilkėdamas kariško stiliaus aprangomis, o savo mylimą komandą palaikė visą šalį sukrėtusiame Alytaus gaisre aktyviai dirbusi ugniagesių brigada, varžybų pažiūrėti atvyko ir  meras Nerijus Cesiulis, dainininkas Saulius Prūsaitis bei kiti visuomenėje atpažįstami žmonės.

Rungtynių pabaiga buvo gan dramatiška, mat šansą iškovoti pratęsimą turėjęs Marius Grigonis prametė vieną iš tokių reikalingų dviejų baudos metimų. Luko Lekavičiaus bandytas mesti tritaškis taip pat buvo nesėkmingas. Komanda turėjo pripažinti priešų pranašumą.

Kauno „Žalgirio“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ varžybos (60 nuotr.)
+54
Skaitykite daugiau