Užsidarė Lilo įkurtas baras ir įrašų parduotuvė „Archyvai“: gyvavo metus

Konstantinas Kiveris-Lilas / T. Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Konstantinas Kiveris-Lilas / T. Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-10-15 13:55
AA

Prieš metus hiphopo muzikos atlikėjas, dešimtmetį gyvavusio dueto „Lilas ir Innomine“ narys Konstantinas Kiveris-Lilas ėmėsi verslo – Visų Šventųjų gatvėje Vilniaus senamiestyje atidarė įrašų parduotuvę ir barą „Archyvai“. Vis dėlto čia skambėjusių muzikos garsų, juoko bei istorijų sostinės gyventojai ir svečiai nebegirdės, mat įstaiga jau užvėrė duris.

Kiek netikėta žinia apie uždarymą buvo pasidalinta dar rugpjūčio 24-ąją oficialiame baro „Archyvai“ feisbuko puslapyje. Atsisveikindami ir pranešdami apie paskutinę darbo savaitę, savininkai svečiams išreiškė padėką.

„Liūdna, bet žinia – ši savaitė „Archyvams“ yra paskutinė. Dėkojame visiems už turiningus metus, sekančių tikimės bei linkime dar ir ramių“, – pranešta socialiniame tinkle.

Kaip rašo portalas 15min, netrukus po įrašu pasipylė ir liūdesio kupinos baro-parduotuvės lankytojų žinutės. Panašu, kad „Archyvų“ svečiai tokio sprendimo nesitikėjo.

Sulaukus klausimo, ar neplanuoja tęsti bent elektroninės prekybos, „Archyvai“ pridūrė, kad stabdo tiek fizinės, tiek internetinės parduotuvės veiklą.

Tiesa, užsidarymo priežastis čia nenurodyta. 15min susisiekus su pačiu baro-parduotuvės savininku K.Kiveriu-Lilu, jis portalui taip pat nesutiko pakomentuoti, dėl kokių priežasčių nutarta užverti įstaigos duris.

Lilas ir Innomine / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Ne, žinokite, neturiu ką šnekėti. Nenorėčiau nieko sakyti“, – trumpai kalbėjo jis.

Buvusios „Archyvų“ patalpos šiuo metu išnuomojamos. Kaip nurodoma prieš kelias dienas portale aruodas.lt pasirodžiusiame skelbime, už 151 kv.m. patalpų nuomą prašoma mokėti 2900 eurų per mėnesį.

Skelbime įvardijama, kad patalpose yra įrengtos administracinės bei pagalbinės personalo erdvės, yra erdvus bei uždaras vidinis kiemas, galimybė įsirengti virtuvę bei papildomą baro / aptarnavimo erdvę pirmame aukšte, o vasaros sezono metu – galimybė įsirengti lauko terasą priešais esančiame Lazdynų Pelėdos skvere. Kaip privalumai nurodoma ir labai gera garso sistema, nauji, kokybiški baldai bei technika.