Užsienio prodiuseriai atakuoja Mią laiškais: siūlo dainas nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai

Vilija Pilibaitytė-Mia / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Vilija Pilibaitytė-Mia / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-10-06 16:06
AA

Dvejus metus iš eilės antra nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje likusi Vilija Pilibaitytė-Mia trečiąkart laimės konkurse bandyti bent kol kas tikina neketinanti. Vis dėlto kad į eurovizinę sceną ji liptų, norėtų ne tik dainininkės gerbėjai, bet ir būrys užsienio prodiuserių, kurie Miai jau spėjo pasiūlyti ne vieną eurovizinę dainą.

V.Pilibaitytė-Mia laimę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje bandė dvejus metus iš eilės. Pirmiausia ji nusileido Vilijai Matačiūnaitei, kuri Kopenhagoje skambėjusiame konkurse atliko dainą „Attention“, pernai – Vaidui Baumilai ir Monikai Linkytei, kurie Vienoje dainavo „This Time“. 

Abu kartus Mia neslėpė pralaimėjimo kartėlio. Dainininkė drąsiai kritikavo nacionalinės atrankos taisykles, jos ginti puolė gerbėjai, kurie balsavimų rezultatuose net įžvelgė klastą.

Trečią kartą iš eilės Mia tikina ant to paties grėblio nelipsianti. Nesvarbu, kaip smarkiai to nori jos klausytojai, nesvarbu, kokias geras dainas siūlo prodiuseriai. 

„Pernai labai nusivyliau atranka. Manau, kad jei kada ir dalyvaučiau vėl, reikėtų bent trumpam padaryti pertrauką. Ta atranka reikalauja labai daug energijos ir jėgų, atidaviau daug savęs. Kai į atranką ateina žinomi, patirtį turintys atlikėjai, ir turi įrodyti, kad moka dainuoti, atlikdami visokius šlagerius... Tai juokinga. Geriausia atranka tada, kada dainininkai ateina su savo dainomis, turi laiko jas paruošti. Jei dabar tokia galimybė yra, gal toks variantas ir priimtinas“, – Žmonės.lt sakė dainininkė. 

Žmonės.lt primena, kad nacionalinis transliuotojas pirmadienį pranešė apie pakitusias „Eurovizijos“ atrankos taisykles – šįmet dainininkai galės atlikti ir savo, ir svetimus kūrinius. 

Vis dėlto net ir tokia galimybė Mios iki galo neįtikina: „Gal verčiau tegul dalyvauja tie atlikėjai, kuriems pasiseks. Čia ne sėkmės reikalas, jeigu nuoširdžiai, o truputį kitų dalykų. Būtų keista, jei aš atranką laimėčiau. Nelabai tuo tikiu. O eiti dalyvauti vien tam, kad dalyvaučiau... Aš jau dalyvavau, man patiko. Įgavau didžiulę patirtį. Vieną kartą išbandyti verta.“

Žmonės.lt Mia atviravo pastaruoju metu sulaukianti daug klausimų apie atranką į tarptautinį konkursą. Greta jų – ir pasiūlymai. 

„Užsienio prodiuseriai manęs jau klausė, ar ketinu dalyvauti atrankoje. Jie man pateikė konkrečių pasiūlymų, dainų. Visiems pasakiau, kad nedalyvausiu“, – sakė dainininkė.

Kiek ir kokių prodiuserių jau išgirdo Mios „ne“?„Man rašė laiškus ir iš Didžiosios Britanijos, ir iš Švedijos, ir iš Norvegijos, ir iš Ispanijos. Gavau ne vieną laišką. Be abejo, toks įvertinimas – malonus. Ir kai dalyvavau praėjusiose dvejose atrankose į „Euroviziją“, dainas joms pateikusiems kompozitoriams patikdavo mano sukurtos kūrinių versijos. Sakydavo, kad dainas pasilikčiau, toliau dainuočiau... Sulaukiau daug pagyrų“, – tikino atlikėja.