V.Budraitytės ir G.Naujoko skyrybų visgi nebus: atsiėmė teismui pateiktą prašymą

Vaiva Budraitytė, Gaudentas Naujokas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Antradienį ne vieną nustebino pasirodžiusi naujiena, kad žinomi astrologai Vaiva Budraitytė ir Gaudentas Najokas nutarė pasukti skirtingais keliais. Tačiau trečiadienį šioje istorijoje atsirado netikėtas posūkis – skyrybų visgi nebus.

Informacija apie Vaivos Budraitytės ir Gaudento Naujoko skyrybas viešumą apskriejo antradienio rytą. Skelbta, kad posėdis byloje Vilniaus miesto apylinkės teisme numatytas šio trečiadienio popietę.

Tačiau trečiadienį minėto teismo atstovas spaudai Aurimas Žukauskas naujienų portalui Žmonės teigė, kad skyrybos neįvyko, nes sutuoktiniai atsiėmė skyrybų prašymą.

„Joks sprendimas nėra priimtas, nes pora paprašė nenagrinėti prašymo. Tai reiškia, kad jie atsiėmė skyrybų prašymą“, – sakė A.Žukauskas.

Gaudentas Naujokas ir Vaiva Budraitytė / Organizatorių nuotr.

Primename, kad antradienį portalui Žmonės susisiekus su pačia V.Budraityte, ji skyrybų faktą kategoriškai neigė, nors apie jas liudijo oficialūs teismo įrašai.

„Neįsivaizduoju, kas sugalvojo šitą nesąmonę ir kas ją paskleidė. Čia visiškas absurdas. Aš neįsivaizduoju, iš kur jūs tai ištraukėte“, – teigė Vaiva.

Vis dėlto teismo atstovas spaudai A.Žukauskas tada portalui Žmonės patvirtino, kad V.Budraitytės ir G.Naujoko skyrybų byla iš tiesų yra teisme.

„Skyrybos vyksta abiejų sutuoktinių bendru sutarimu arba vieno sutuoktinio prašymu, negaliu pakomentuoti konkrečiau“, – sakė A.Žukauskas.

Vaiva Budraitytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Pasak teismo atstovo, skyrybų prašymas buvo paduotas dar liepos 13 dieną.

V.Budraitytės perklausus, ar ji iš tiesų neigia oficialią teismo informaciją, moteris, užuot patvirtinusi faktą, laikėsi savo.

„Visus teismus neigiu, nieko čia nėra ir nebus“, – atšovė ji.

V.Budraitytė ir G.Naujokas susižadėjo 2008-aisiais, per būrėjos gimtadienį, ir tais pačiais metais susituokė. Abiem astrologams tai – antroji santuoka.

Tuomet, kalbėdama su Žmonės.lt, V.Budraitytė tikino – gyventi nesusituokę jie nenori.

„Turbūt su Gaudentu esame senamadiški (juokiasi). O jei rimtai, mes jau kelerius metus esame kartu, abu ne piemenys, brandūs žmonės. Žinome vienas kito privalumus ir trūkumus, tad, manau, jei jokių „uodegų“ neišlindo, ir toliau bendraujant neišlįs. Tiesiog gyvenant nesusituokus atsiranda daug dviprasmiškumų. Vestuvės – oficialus santykių įteisinimas – tarsi viešas prisipažinimas, kad jau pasirinkau savo gyvenimo žmogų, su kuriuo man gera, esu laiminga, ir nieko kito man nereikia“, – kalbėjo astrologė.

Jos nuomone, žmogus, kuris iš tikrųjų myli, atsakingai žiūri į šeimą ir yra apsisprendęs visą likusį gyvenimą nugyventi su mylimuoju, nebijo įsipareigoti.

„Normalūs santykiai anksčiau ar vėliau turi baigtis vedybomis. Antraip tvirtos šeimos tikrai nebus“, – anuomet mintimis dalijosi V.Budraitytė.

Iš pirmosios santuokos V.Budraitytė turi sūnų Simoną ir dukrą Mariją, o bendrų atžalų pora nesusilaukė.

Vaiva Budraitytė ir Gaudentas Naujokas (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau