V.Jakučinskaitė ryžosi krūtų ir pilvo operacijai: „Kartais gailiuosi, kad buvau sau tokia griežta“

Viktorija Jakučinskaitė, Rima Petrauskytė-Paulauskienė / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Viktorija Jakučinskaitė, Rima Petrauskytė-Paulauskienė / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-15 13:47
AA

„Tiulio fėja“ mados namų savininkė Viktorija Jakučinskaitė daugeliui jos sekėjų socialiniuose tinkluose yra tikras moteriškumo pavyzdys. Visgi nuolat pasitempusi, grakšti ir savimi pasitikinti moteris turėjo kompleksų ir dėl jų ryžosi dvigubai operacijai – jai atliko pilvo plastiką ir senus krūtininės implantus pakeitė kitais.

Viktorija Jakučinskaitė savo instagrame su sekėjais dalijosi visa operacijos eiga. Praėjus keturioms dienoms po operacijos jis neslepia, kad atsistatyti tikrai nėra lengva, tačiau labiausiai motyvuoja tai, kaip ji atrodys sugijus.

Regis, kiek atsigaunančiai Viktorijai klinikoje nėra taip jau ir liūdna. Penktadienį instagramo storiuose ji pasirodė kartu grupės „Mango“ lydere Rima Petrauskyte-Paulauskiene, kurią netikėtai sutiko klinikoje. Atlikėja pasidalijo, kad jai taip pat buvo atlikta pilvo plastika ir krūtinės pakėlimas implantais.

Kodėl ryžosi operacijai, atvirame įraše papasakojo ir pati Viktorija Jakučinskaitė. Savo išgyvenimais ji sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

Viktorija Jakučinskaitė Positano miestelyje, Italijoje / Asmeninio albumo nuotr.

„Kas tai Viktorijai negerai? Puiki figūra, graži krūtinė ir liemuo yra. Kodėl jai vis dar trūksta? Vat kas pasakė, kad reikia būti tobulai, jeigu pakanka būti tiesiog gerai? Nežinau iš kur tas perfekcionizmas, nežinau, iš kur tos mintys, kad reikia vis geriau, kad gali būti kitaip, galiu butų dar geresne, gražesne, grakštesne.

Po 5 metų krūtinės pakėlimo su implantais krūtine nusileido 5 cm. Implantas buvo sau, krūtine sau (implantas 10 cm, o jo kišene 16 cm), kaip sako, susipyko ir nesuėjo charakteriai. Labai matėsi krūtinės vidurį nutįsusi oda ir jos perteklius, o kai daraisi tokias operacijas krūtine nori didžiuotis, o ne slėpti. Pilvas… Turėjau tobulą presiuką, bet oda aplink tiesiog vieną dieną nutįso ir nudribo, visiškai ji paslėpdavo. Kai dar visiškai ištiesdavau nugarą atrodė, kad pilvas plokščias, bet nors truputi pasilenkdavau ir klostės rikiuojasi viena virš kitos.

Viktorija Jakučinskaitė / Malgorzatos Mozyro nuotr.

Visada sportuodavau su kroptopais ir tai išvesdavo mane iš kantrybės tas nusileidusios odos burbulas aplink mano pilvą. Daviau sau metus laiko pagalvoti prieš operaciją, ar noriu jos, ir kas rytą suimdavau į rankas tą odos perteklių su pasimėgavimu galvodama kaip jo atsikratysiu. Tai buvo mano svajonė, troškimas, labai labai didelis noras. Jus to nepamatysite nuotraukoje, aš moku fotografuotis. Ir specialiai jums savo trūkumų nerodysiu ir nerodžiau, moku slėpti blogus dalykus, kurie man nepatinka.

Aš labai daug reikalauju iš savęs ir niekaip nenoriu pasiduoti. Noriu atrodyti 100 procentu kaip tik galiu gerai. Nes aš moteris, tai yra mano kraujyje. Dabar liko gijimas ar atsistatymas. Skauda. Sunku. Kartais net gailiuosi, kad buvau sau tokia griežta, bet pakalbėsim po mėnesio kito jaučiu buvo verta. Pasidalinsiu rezultatais vėliau“, – rašė Viktorija Jakučinskaitė.