V.Katunskytės mirtis sukrėtė „Tikrąją išdykėlę“: „Ji jautė skausmus, bet vis tiek rasdavo jėgų“

Vitalija Katunskytė, Aušrinė Gerikienė-„Tikroji išdykėlė“, Radžis / Asmeninio albumo ir Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Evelina Katinaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 18 dieną Lietuva neteko legendinės dainininkės Vitalijos Katunskytės. Palangos kurorto simboliu vadintos moters gedi šeimos nariai, kolegos ir bičiuliai. Viena tokiu – minėtame kurorte irgi koncertuojanti atlikėja Aušrine Gerikienė, scenoje prisistatanti „Tikrosios išdykėlės“ vardu.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su „Tikrąja išdykėle“, moteris atskleidė, kad apie Vitalijos Katunskytės mirtį sužinojo kaip tik tuo metu, kai su atlikėju Radžiu dainavo koncerte. Liūdną naujieną pranešė paskambinusi velionės dukra Monika.

„Labai netikėta žinia. Buvo sunku suvokti, kad jau nebėra žmogaus. Daug tų mirčių pastaruoju metu... Sunku visiems“, – apie emocijas išgirdus sukrečiančią naujieną kalbėjo Aušrinė.

Vitalija Katunskytė ir Aušrinė Gerikienė-„Tikroji išdykėlė“ / Asmeninio albumo nuotr.

A.Gerikienė prisiminė, kad su V.Katunskyte paskutinį kartą matėsi vasarą Palangoje. Tačiau jos palaikydavo ryšį ir kitu metu – susiskambindavo, pasikalbėdavo apie darbus.

„Vitalija visada būdavo su nuotaika. Visi prisiminsime jos dainas. Kad ir kaip legendinė dainininkė jautėsi ar ką skaudėjo – visada visus linksmino ir juokaudavo kartu su publika.

Nesuprasdavau, iš kur ji ima tos energijos. Turėdavo tokius stiprius skausmus, bet vis tiek rasdavo jėgų važiuoti į koncertus. Nežinau daugiau tokių žmonių kaip ji“, – prisiminimais dalijosi „Tikroji išdykėlė“.

Pasak pašnekovės, legendinės atlikėjos karjeros kelias nebuvo lengvas.

„Viską pasiekė savo sunkiu darbu. Daug dirbo, daug dainavo, daug koncertavo, todėl visi žmonės ją mylėjo“, – apie bičiulę pasakojo A.Gerikienė.

Aušrinė teigė, kad ženklus, kurią bylojo apie suprastėjusią V.Katunskytės sveikatą, ji ir kiti atlikėjai pastebėjo jau seniai, nes per koncertus matydavo, kaip jai sunku judėti be pagalbos. „Tikrosios išdykėlės“ teigimu, ne vienas atlikėjas Vitalijai patarė mažiau koncertuoti, labiau saugoti save, tačiau ji neklausė.

Vitalija Katunskytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

A.Gerikienė mintimis apie V.Katunskytės mirtį pasidalijo ir savo feisbuko paskyroje.

„Dar vis negaliu patikėti... Kol kas dar sunku net surasti žodžius, miela Vitalija, mums tavęs labai trūks. Visiems. Tu mums buvai kaip energijos bomba, kai aš galvodavau, kad pavargau, jau nebėra jėgų visada pagalvodavau apie tave, mieloji, tu visada buvai pilna energijos ir geros nuotaikos... Tu buvai mums pavyzdys“, – rašė „Tikroji išdykėlė“.

Primename, kad legendinė atlikėja Vitalija Katunskytė mirė trečiadienį. Skaudų faktą portalui Žmonės.lt patvirtino V.Katunskytės dukros Monikos buvęs vyras Kęstutis Blažys.

Jis patvirtino, kad dainininkė mirė trečiadienį, sausio 18-ąją, savo namuose.

„Vitaliją šiandien namuose rado anūkas“, – portalui Žmonės.lt sakė K.Blažys.

Jis taip pat nurodė, kad apie mamos mirtį Monika Katunskytė sužinojo būdama Londone.

Bene populiariausia atlikėja Palangoje, estrados žvaigždė Vitalija Katunskytė paskutiniais metais susidūrė su didesnėmis sveikatos problemomis. Dėl stuburo skausmo moteris sunkiau vaikščiodavo, vis dažniau ją buvo galima pamatyti prisėdusią net ir koncertų metu.

„Man būtų reikalinga operacija, nes stubure yra užspaustas nervas, bet tokio amžiaus gydytojai operuoti nepataria – sako, kad jeigu operuos, 50 proc. tikimybė, kad sėdėsiu vežimėlyje. Tad kam man rizikuoti? Geriau jau įsikibti kam nors į parankę“, – portalui 15min 2021-ųjų vasarą pasakojo V.Katunskytė.

Dar tų pačių metų vasarą atlikėja džiaugėsi, kad nors ir kamuoja sveikatos problemos, ji neprarado vidinio optimizmo ir toliau intensyviai koncertavo Palangoje: „Dainuoju, koncertų be proto daug, rokenrolo gyvenime netrūksta, o tai svarbiausia.“

Vitalija Katunskytė buvo ryški Lietuvos estrados dainininkė. Gimė 1955 metais Šiauliuose. V.Katunskytės populiariausios dainos: „Pražydo sodai“, „Aš moteris“, „Tau meluoti negaliu“, „Balta lelija“.

Vitalija Katunskytė (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau