V. Matijošaitis apie R. Meilutytės pasitraukimą iš jo komandos: „Jos pagalba nebebus kritiškai reikalinga“

Rūta Meilutytė ir Visvaldas Matijošaitis/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Rūta Meilutytė ir Visvaldas Matijošaitis/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-12-18 17:56
AA

Gruodžio 18-ąją pranešta, jog Rūta Meilutytė atsisako mero Visvaldo Matijošaičio patarėjos pareigų ir traukiasi iš jo komandos. Anksčiau buvo teigiama, jog plaukikė merą konsultuos sporto infrastruktūros plėtros, sporto ir sveikos gyvensenos klausimais.

Prie Kauno mero komandos R. Meilutytė prisijungė spalį. Pasirodžius pranešimams, jog buvusi sporto profesionalė taip greitai traukiasi iš šio posto, Žmonės.lt paprašė oficialaus mero V. Matijošaičio komentaro. 

„Esame dėkingi Rūtai už puikiai atliktą darbą. Jos patirtis, žinios ir patarimai per pastaruosius kelis mėnesius svariai prisidėjo prie naujojo Vandens sporto centro projekto sportinės dalies sprendinių“, – teigė miesto meras Visvaldas Matijošaitis. 

Jis sakė, kad neseniai buvo baigtas naujojo Vandens sporto centro projekto ekspertinis vertinimas. Būtent šioje stadijoje Rūtos įžvalgos komandai ir buvo itin naudingos.

Visvaldas Matijošaitis / Teodoro Biliūno / 15min nuotr.

„Toliau vyksiančiuose procesuose jos pagalba nebebus kritiškai reikalinga, todėl abipusiai sutarėme, kad atitrūkusi nuo darbų Rūta toliau koncentruosis į mokslus ir kitas asmenines veiklas. Nuoširdžiai linkime jai sėkmės įgyvendinant tolesnius savo tikslus“, – sakė Kauno meras.

Anot V. Matijošaičio, vos tik prireikus, Rūta galės prisijungti ir pagelbėti randant palankiausius sprendimus, kad Nemuno saloje iškilsiantis šiuolaikiškas modernus baseinas būtų išties kokybiškas ir patrauklus.

„Tikime, kad 50 metrų ilgio ir 10 plaukimo takų vandens sporto centras taps tinkama erdve ne tik mūsų atletų treniruotėms, bet ir aukšto rango tarptautinėms plaukimo varžyboms.

Baigus rengti techninį projektą, prasideda kitas etapas – statybos leidimo gavimas. Tikimės, kad ir jis bus sėkmingai baigtas artimiausiu metu. Iškart po to pradėsime viešųjų pirkimų procedūrą rangovui parinkti. Konkursas turėtų įvykti kitų metų pradžioje“, – komentavo meras.