V.Pauliukaitis žino, kad vėl sulauks B.Dambrauskaitės skambučio: „Tu neskambink su pastabomis“

Vytenis Pauliukaitis, Birutė Dambrauskaitė / Simono Barono, Mariaus Žičiaus nuotr.
Vytenis Pauliukaitis, Birutė Dambrauskaitė / Simono Barono, Mariaus Žičiaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-13 12:07
AA

„Muzikinėje kaukėje“ prie komisijos senbuvių – Jeronimo Miliaus, Livijos Gradauskienės ir Dainiaus Kazlausko – prisijungė režisierius Vytenis Pauliukaitis.

Monikai Mėčiūtei atlikus Alanos Miles kūrinį „Black velvet“, Vytenis krito ant kelių, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

„Monikėle, jūs tikriausiai žinote, kaip šis kūrinys pasklido po pasaulį, buvo kalbama, kad tai tarsi nauja religija, kuri mus parklupdo ant kelių, tai jūs mane parklupdėte ir dabar aš kalbėsiu klūpėdamas ant kelių“, – sakė Vytenis Pauliukaitis klūpėdamas ir Monikai žarstė komplimentus.

Sandra Žutautienė į sceną žengė kaip Birutė Dambrauskaitė. Sandrai šis įsikūnijimas buvo lauktas ir labai įdomus.

„Muzikinė kaukė“ / Simono Barono nuotr.

„Man labai patinka Birutė. Ir daina, atrodo, dramatiška, bet mane taip veža Birutės charizma, kad negaliu. Man labai, labai patinka, aš tikrai apsidžiaugiau. Jos net rankos mostas pasako labai daug. Man patinka tokios tvirtos moterys, ji tvirta, dainuoja dramatišką dainą, bet su šypsena“, – sakė Sandra.

Jos pasirodymą Vytenis Pauliukaitis vertino labai atidžiai, nes po kiekvieno Birutės Dambrauskaitės įkūnijimo „Muzikinėje kaukėje“ jis sulaukia pačios Birutės skambučio su pastabomis, kas buvo teisingai, kas ne taip.

„Birutėle, prašau man neskambinti su pastabom, šiaip paskambink“, – per kameras į Birutę Dambrauskaitę kreipėsi Vytenis Pauliukaitis.

Liepa Norkevičienė šį kartą įkūnijo legendinę atlikėją Tiną Turner.

„Muzikinė kaukė“ / Simono Barono nuotr.

„Tinos ir mano balsai, balso tembrai yra visiškai skirtingi, tai man didelis iššūkis. Ir jos energija, sprogstanti kaip bomba, energijos užtaisas, yra vau, nežinau, kaip pavyks“ – prieš pasirodymą jaudinosi Liepa.

Tačiau jos pasirodymas, nors ir šiek tiek sutrumpintas, nes originale daina trunka apie dešimt minučių, o Liepai reikėjo pasitrumpinti kūrinį iki keturių, visus išjudino iš kėdžių ir išmušė iš vėžių, nes Liepai puikiai pavyko ištransliuoti Tinos energiją.

„Liepa jau įkūnijo ne vieną superžvaigždę, legendas, kad tai padarytum, reikia bent jau minimum ir pačiai būti superžvaigžde. Tu tokia ir esi. Superžvaigždė, todėl gali įkūnyti tokias legendas kaip Tina, neįmanoma suvokti, kaip taip, o va taip!” – žavėjosi Dainius Kazlauskas.

„Aš tavęs tokios dar niekada niekur nemačiau, nors mačiau daug kartų scenoje, tai man didelis džiaugsmas, kad tokią išvydau!“ – sakė Vytenis Pauliukaitis.

Livija Gradauskienė, Vytenis Pauliukaitis / Simono Barono nuotr.

Liepa prisipažino, kad pati nežinojo, jog tokia gali būti, ir kad šiame projekte atrado daug naujų savo spalvų ir talentų.

Į sceną taip pat žengė Antanas Zakarauskas, kuris įkūnijo savo kraštietį, šviesaus atminimo dainininką Alvydą Lukoševičių-Obuolį, Sidas tapo Algirdu Kaušpėdu iš grupės „Antis“, Skaistė Vievesė įkūnijo atlikėją Kieszą, Keitė Arai uždainavo prancūziškai įkūnydama legendinę Edith Piaf, Šarūnas Januškevičius tapo David Bowie, Andrius Bialobžeskis – Ozzie Osbourne, Dovi Mi atliko lyrišką „Coldplay“ kūrinį.

„Muzikinės kaukės“ – šeštadieniais 19.30 val. per LNK.

Projekto „Muzikinė kaukė“ 12 sezono 11 laida (40 nuotr.)
+34