V.Radzevičiui teko priimti svarbų sprendimą: „Lengviau „iškepti“ pamatus nei su savo moterimis susitarti“

Vytaras Radzevičius / TV3 nuotr.
Vytaras Radzevičius / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-10-29 11:42
AA

Vytaro Radzevičiaus fermoje – tikra šventė! Ūkinio pastato statybos gerokai pajudėjo į priekį, o kieme atsiradusios milžiniškos transporto priemonės žavi ne tik šeimininką, bet ir jo anūkus. Vis dėlto Vytaras susidūrė su neeiliniu iššūkiu – į šeimą sugrįžus Radzevičių relikvijai, teko priimti sudėtingą sprendimą.

Akivaizdu – Reikalai Vytaro sodyboje virte verda, rašoma TV3 laidos „Vytaro ferma“ pranešime spaudai. Atėjo metas iki galo pabaigti pamatus ir sulaukti betono. Tačiau greitai sulaukti pastarojo – tikras iššūkis! Vis dėlto galiausiai Vytarui pavyko išspręsti ir tai – pamatai bus užlieti betonu.

„Procesas kažkuo priminė tešlą keptuvėje – reikia dozuoti. Bet viskas praėjo sklandžiai. O svarbiausia, kad pamatų kontūras viską atlaikė. Čia tas pats, kaip gaminti svečiams valgyti – geriau truputį per daug, nei per mažai. Įsisavinta dar viena profesija!“ – džiaugėsi jis.

„Vytaro ferma“ / TV3 nuotr.

Taip pat žinomas kulinaras žiūrovams atskleidė, kaip pasigaminti saulės orkaitę, leisiančią mėgautis ypatingais, sultingais ir vien saulės energijos pagalba iškeptais patiekalais. Vytaras ne tik pamokė, kaip susikonstruoti tokią dėžę, bet ir parodė, kaip ji veikia – išsikepė elnienos dešreles.

„Visiems kitam sezonui patariu pasigaminti tokią saulės orkaitę. Tai – tikrai nesudėtinga ir nebrangu, ir yra tikra atrakcija! Galėsite visus nustebinti, o taip pat sutaupysite – nereikės nieko kurti, deginti. Tiesiog valgysite tai, kas iškepta saulėje“, – sakė jis.

Į Radzevičių namus sugrįžo ir svarbi šeimos relikvija – restauruota skrynia. Tik viena bėda – kur ją statyti ir kam panaudoti? Kad atsakytų į šį klausimą, Vytaras sukvietė visą šeimos tarybą.

„Vytaro ferma“ / TV3 nuotr.

Deja, rasti vieningą nutarimą buvo sunkiau, nei Vytaras tikėjosi… Jis pats šią skrynią norėjo statyti pagrindiniame name ir laikyti juose anūkų žaislus. O štai Vytaro dukrai Augustei ši idėja neatrodė pati tinkamiausia. Anot jos, skrynia tokia didelė, kad dėl jos namuose netgi taptų sunku apsisukti.

„Ir tai pasakė žmogus, kurio vaikai mūsų namus užgriozdino žaislais… Tie žaislai yra absoliučiai visur! Žaislai, piešimo sąsiuviniai, pieštukai…. Kai noriu prieiti prie savo rašomojo stalo, aš turiu kelią atsikasti – turiu neštis kastuvą!“ – ir vėl šmaikštavo Vytaras.

Susidūręs su tokia situacija, Vytaras pripažino, kad „iškepti“ pamatus yra lengviau, nei su savo šeimos moterimis sutarti, kur statyti kokią nors dėžę. Mat trečią nuomonę šiuo klausimu turėjo ir jo žmona Laisvė!

Tiesa, apie savo gyvenimo moterį, su kuria praleido jau 34 metus, Vytaras laidoje atsiliepė labai gražiai. Anot jo, tam, kad šeimoje būtų geri sutapimai, reikia ir gerų priešingybių.

„Gali susidaryti įspūdis, kad mes nuolatos konfliktuojame, nesutariame, beveik baramės ar vienas kitą erziname. Bet mes tokie esame – aš negaliu nieko pakeisti (juokiasi). Tai – gyvenimo druska, prie kurios mes įpratę. Atrodytų, kad kai tau kažką įkerta, turėtumei supykti. Bet ne – mane kaip tik paima azartas! O kartais ir reikia, kad taip būtų. Juolab, kad Laisvė yra tvirtai ant žemės stovintis žmogus, o aš – skrajoklis. Galbūt kartais, kad aš irgi jausčiau realybę ir nenusvaigčiau kažkur į lankas, mane reikia prilaikyti už kojos“, – sakė jis.

Galiausiai, pasibaigus visiems dienos darbams, šeima sulaukė ir svečių – Martyno Starkaus ir jo žmonos Kotrynos. Ko Kotryna nuolat pavydi Vytarui? Ko svečiai siekia pasimokyti iš Radzevičių? Kokiais patiekalais Vytaras juos pavaišins?

„Vytaro ferma“ – sekmadieniais, 17.20 val. per TV3.