V.Siegel ir L.Suodaitis pirmąkart su vaikais pabėgo nuo žiemos į Balį: „Vienas malonumas“

Viktorija ir Laurynas Suodaičiai su šeima / Socialinių tinklų nuotr.
Viktorija ir Laurynas Suodaičiai su šeima / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-24 15:55
AA

Praėjusių metų rudenį sūnaus susilaukusi verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė po gimdymo aktyviai gyventi nesustojo – neilgai trukus grįžo prie darbų, su vyru verslininku Laurynu Suodaičiu vyko į kelionę. Vis tik sausio pabaigoje Viktorija su šeima leidosi į didžiausią pastarojo laikotarpio nuotykį – su naujagimiu Laurynu, dukra Nicole, vyru ir draugais išvyko atostogų į egzotiškąjį Balį.

Viktorija Siegel kartu su Laurynu Suodaičiu ir vaikais keliauja po Balį. Šeima dalijasi savo gražiausiais įspūdžiais socialiniuose tinkluose ir džiaugiasi laiku kartu.

„Ši mūsų kelionė iš tikrųjų yra tikras išbandymas, kad net ir duočiau pavadinimą „mėginimas išgyventi“.

Pirmą kartą į tokią ilgą kelionę leidomės ne tik su tiek daug daiktų ir lagaminų, bet ir su 3 mėnesių kūdikiu, kur daugiau nei 12 valandų trunkantis skrydis lengvumo tikrai nepridėjo.

Bet jau labai nekantrauju viską susitvarkyti, atsigauti ir leistis į šios kelionės nuostabius nuotykius“, – savo pasakojimą apie kelionę Į Balį pradėjo Viktorija Siegel, pasidalindama visos šeimos nuotrauka iš oro uosto. Savo įspūdžiais ji leido dalintis su portalu Žmonės.lt.

Vaikai skrydį išgyveno geriau, nei Viktorija tikėjosi. Jiems įspūdį darė ir tai, kad galėjo ne tik sėdėti, bet ir prigulti patogiose verslo klasės skrydžių lovose.

„Skrydis atlaikytas geriau nei tikėjomės! Mūsų vaikai tokie šaunuoliai, vienas su tėčiu beveik visą skrydį pramiegojo patogiai lovytėje ir nudžiugino mus nerealiai savo ramybe viso skrydžio metu, nes tikrai labai daug turėjome pergyvenimo skrendant su tokiu mažu vaiku! O kitai panelytei irgi baisiai neprailgo skrydis su mama, filmukais, įvairiais užsiėmimais ir kas be ko miegu! Sakė, kad jai labai patinka skraidyti lėktuvais kur yra lovos“, – tęsė V.Siegel.

Laimė dėl vaikų džiaugsmo tęsėsi ir leidžiant dienas saulėtame Balyje.

„Ko gero kiekvienai mamai didžiausią laimę gyvenime suteikia laimingos vaiko akys ir nedingstanti šypsena nuo vaiko veido“, – džiaugėsi garsi moteris.

Viktorija rado laiko pasidžiaugti ir savo dailiomis kūno linijomis.

„Atvažiavus į šį nuostabų kraštą ir užsidėjus maudimosi kostiumėlį – tikrai pasimatė, kad mano vienas mylimiausių patiekalų yra cepelinai ir ypač žiemos metu!

Bet šiaip jeigu juokaujant apie cepelinus ir kalbant apie svorį, tai nors ir esu 3,5 mėnesio kaip po antrojo savo gimdymo, tačiau esu be jokio papildomo sporto – tai labai džiaugiuosi jau beveik pilnai grįžusi į savo kūno formas, kurios buvo iki nėštumo! Manau, kad geri genai ir daug darbo (Kalėdinis maratonas visas, stresas darbe) davė savo.

Bet iš tikrųjų tai reikėtų save prisiversti sportuoti dėl bendros fizinės sveikatos, bet tik niekaip nesugalvoju kaip!“

Nuomonės formuotoja pabrėžė, kad atostogauti su vaikais jai tikrai patinka. Ji paprieštaravo galvojantiems, kad tokios kelionės kelia rūpesčius.

„Kažkam, kaip kad rašė viena persona, gal ir vargas čia atostogauti su vaikais, o man vienas malonumas, ypač po Kalėdinio darbymečio, kai laiko vaikams dėl gausos darbų likdavo labai nedaug…

Ir taip, mes turime, kas mums padeda kelionėje su vaikais ir nėra čia ko slėpti, bet aš už ilgas atostogas su vaikais! Aš už tai, kad parodytume vaikams pasaulį, aš už tai, kad būtume su jais kartu! Kad Jūs matytumėte, kaip Nici visad laukia atostogų, kaip skaičiuoja dienas iki išskridimo!!

Aš nesakau, kartais reikia išvykti atostogų ir tik su savo vyru ar draugais, bet jei tai ilgesnės atostogos, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip galėčiau juos palikti šaltoje žiemoje Lietuvoje, o pati mėgautis ne vieną mėnesį saulėtais orais Balyje“, – aiškino Viktorija.

Šia kelione V.Siegel, kaip teigė, mėgaujasi kiekvieną akimirką.

„Man taip reikėjo šių nuostabių atostogų, kad net pati negaliu patikėti!

Supratau, kad tokios kelionės ir išvykos man yra be galo svarbu ir reikalinga, nes tik taip galiu pažinti pasaulį ir naujus žmones, kultūras, pamatyti nuostabias naujas vietas.

Atrodo, kad po kiekvienos kelionės esu kaip naujai gimusi – vėl kupina jėgų, norisi vėl užsidegti ir veikti, dirbti, daryti, kibti į darbus bei projektus! Per tokias atostogas prisipildau naujų įspūdžių, emocijų, patirčių!!!

Esu be galo laiminga!!“ – rašė ji po savo įspūdingu vaizdo įrašu.

Indozenijos saloje V.Siegel susitiko ir su savo artima drauge Rasa Stoniene. Tarp Lietuvos ir Balio gyvenanti verslininkė kaip tik šiuo metu leido laiką čia.

„Manau, kad labai svarbu kelionėje laiką leisti su gera kompanija! Todėl džiaugiuosi, kad pagaliau atskridome į Balį ir leidžiam laiką kartu!

Buvimas kartu ne tik su šeima, bet dar ir su artimais ir brangiais draugais yra vienas iš pagrindinių dalykų geros bei prasmingos kelionės link“, – kompanija džiaugėsi ji.

Daug įspūdžių Viktorijai ir jos šeimai paliko apsilankymas safaryje. Ten jie grožėjosi egzotiniais gyvūnais.

Žmonės.lt primena, kad rugsėjo 26-ąją Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru susilaukė sūnaus. Nėštumo džiaugsmais ir iššūkiais su savo sekėjais besidalijusi moteris žinią apie šeimos pagausėjimą pranešė socialiniame tinkle, o kiek vėliau atskleidė, kad sūnų šeima pavadino Laurynu.

Nors Viktorijos nėštumas buvo sklandus, laidoje „Nuo... Iki...“ ji pripažino kartą pajutusi skausmus ir apžiūros išgirdusi gydytojos nerimą sukėlusias žinias apie virkštelę, apsisukusią aplink kūdikio kaklą.

„Tada Laurynui paskambinau su ašaromis akyse“, – prisiminė Viktorija.

Gimdyme dalyvavęs Laurynas, pasak Viktorijos, tapo didžiausia atrama ir pagalba tuomet, kai ėmus kristi vaiko širdelės tonusams, buvo skatinamas gimdymas, o ji dėl streso tarsi negirdėjo gydytojų nurodymų ir nesugebėjo jų tinkamai vykdyti. Tačiau daugiausia nerimo ji patyrė vos sūnui gimus. Poros sūnus gimė pridusęs, todėl jo verksmą, primenantį dejones Viktorija ir Laurynas išgirdo dar negreitai.