V.Siegel šėlo N.Bunkės koncerte – ten sutiko ir D.Bunkų: „Reikia gyventi draugiškai“

Viktorija Siegel, Emilija Petrulytė ir Danielius Bunkus / Asmeninio archyvo nuotr.
Viktorija Siegel, Emilija Petrulytė ir Danielius Bunkus / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-02-11 15:43
AA

Elektroninės parduotuvės įkūrėja bei nuomonės formuotoja Viktorija Siegel gali džiaugtis ne tik sėkmingu verslu ir sekėjų armija, bet ir puikiais santykiais su buvusiu mylimuoju Danieliumi Bunkumi. Netikėtai susitikę Natalijos Bunkės koncerte, jiedu kartu smagiai leido laiką ir mėgavosi šou.

Šeštadienio vakarą į Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusi N.Bunkės koncertą suplūdo daugybė garsenybių. Tarp jų – ir verslininkė V.Siegel su drauge Emilija Petrulyte. Koncerto VIP ložėje jos netikėtai sutiko ir buvusį V.Siegel gyvenimo partnerį Danielių Bunkų.

Nors daugelį tokia situacija greičiausiai priverstų pasijusti nepatogiai, tačiau buvusi mylimųjų pora nei kiek nesutriko. Atvirkščiai – visi kartu smagiai leido laiką.

V.Siegel nuotraukomis bei įrašu sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Viktorija Siegel, Emilija Petrulytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Pas Bunke koncerte su Danieliumi Bunkumi susitikome! Reikia gyventi draugiškai“, – pasidalintame vaizdo įraše rašė nuomonės formuotoja.

Kitame vaizdo įraše taip pat matyti kaip V.Siegel mėgaujasi koncertu su drauge, o už jų nugarų vėliau pasirodo ir D.Bunkus.

„Danielius Bunkus savame stiliuje“, – linksmai rašė V.Siegel.

Viktorija Siegel, Emilija Petrulytė ir Danielius Bunkus / Stop kadras

Viena garsiausių nuomonės formuotojų Lietuvoje teigė, kad koncerte buvo labai linksma, o šou paliko daugybę gerų emocijų.

„Ar daug kas iš mano sekėjų šiandien irgi šoko Žalgirio arenoje? Koncertas buvo WOW, su tokiom gerom emocijom važiuoju namo iš koncerto!!“, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė V.Siegel ir pasidalijo renginio akimirkomis.

Žmonės.lt primena, kad V.Siegel su D.Bunkumi draugavo keletą metų, kartu jie augina dukrelę Nicolę.

Natalijos Bunkės finalinis šou Kaune (19 nuotr.)
+13