V.Siegel-Suodaitė per gimtadienį netikėtai išskrido į Paryžių: „Jaučiuosi kaip filme“

Viktorija Siegel-Suodaitė / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nuomonės formuotoja ir verslininkė Viktorija Siegel-Suodaitė pastaruosius metus prisimins visą gyvenimą: per 26-ąjį gimtadienį jai pasipiršo mylimasis Laurynas Suodaitis, o vasarą jie iškėlė įspūdingas vestuves. Natūralu, kad tokie metai negali pasibaigti paprastai: 27-osios sukakties proga Viktorijai vyras dovanojo romantišką kelionę į Paryžių.

Lapkričio 17 d. 27-erių sulaukusi Viktorija Siegel-Suodaitė gyvena svajonėje – gimtadienis Paryžiuje buvo labai išlauktas. Moteris pasakoja, kad nors visą gyvenimą svajojo apie tokią gimimo dieną, vis dar negali patikėti, kad tai tapo realybe. Savo pirmaisiais kelionės įspūdžiais Viktorija pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

Už tai, kad Viktorijos svajonė išsipildė, ji dėkinga savo vyrui Laurynui – būtent jis slapta suorganizavo kelionę, o žmonai tereikėjo susidėti lagaminus, pasiruošti ir laukti. Tik atvykusi į oro uostą Viktorija suprato, kokia didelė yra žadėtoji staigmena: ji vedė tiesiai į Prancūzijos sostinę.

Akivaizdu, kad skrydis į Paryžių – tik gimtadieninių dovanų pradžia: šventinį rytą verslininkė buvo nustebinta didžiule baltų rožių puokšte ir šampanu. Džiugia akimirka ji pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje. 

„Už gyvenimą! Už svajones! Už staigmenas!

Esu ir jaučiuosi nepaprastai laiminga, todėl šiom nuostabiom akimirkom ir ta laime noriu pasidalinti ir Jumis, mano mylimais sekėjais!!!

O aš dar ryte net nenutokiau, kad skrisime ir mano gimtadienį sutiksiu būtent Paryžiuje!! Seniai jau turėjau svajonę gimimo dieną sutikti Paryžiuje su savo vyru!! Ir kai svajoji – svajonės ima ir išsipildo!! Jaučiuosi kaip filme, iš viešbučio kambario balkono Eliziejaus laukų alėja ir nuostabioji Triumfo arka!“, – pakilių emocijų neslėpė verslininkė.

Viktorija Siegel-Suodaitė / „Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad šie metai Viktorijai Siegel-Suodaitei – ypatingi: liepos 23-ią įvyko jos ir verslininko Lauryno Suodaičio vestuvės. Amžiną meilę, liudijant būriui draugų ir artimųjų, jiedu prisiekė Sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Fotogalerija:

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (92 nuotr.)
+86
Skaitykite daugiau