V.Siegel-Suodaitė su Laurynu iš naujo atrado Dubajų: pasirūpino verslu ir aplankė išskirtinę parodą

Viktoija Siegel Suodaitė Dubajuje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Verslininkė Viktorija Siegel-Suodaitė, parduotuvės „Shop by Siegel“ įkūrėja kartu su vyru Laurynu Suodaičiu leidosi į nepamirštamą kelionę – šeima aplankė prabanga alsuojantį Dubajų, kuriame atrado ir įspūdingą parodą. „Tikėtina, kad būsime vieni pirmųjų ją aplankę lietuviai“, – džiaugiasi Viktorija.

Portalui Žmonės.lt Viktorija Siegel-Suodaitė atskleidė, kad į Dubajų išvyko 6 dienoms. Keliaudama kartu su vyru Laurynu Suodaičiu ji jau spėjo pasimėgauti ne tik Arabų Emyratų kultūra, bet ir pasirūpinti savo verslu.

„Į Dubajų išvykome darbo reikalais. Savaitgalį turėjome porą iš anksto suplanuotų susitikimų su potencialiais mano parduotuvės partneriais, kadangi sekmadienis čia  yra pirmadienis“, – pasakojo Viktorija.

Viktoija Siegel Suodaitė ir Laurynas Suodaitis Dubajuje / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, kelionei į Dubajų ji pasirinko išties tinkamą laiką – mieste šiuo metu vyksta Vidurio Rytų Europos grožio srities paroda. „Čia taip pat galima ieškoti partnerių, naujienų savo klientams bei pasisemti idėjų“, – atskleidė žinoma moteris.

Viktorija Siegel Suodaitė pasidžiaugė, kad be grožio parodos, kartu su vyru Laurynu Suodaičiu jie turi išskirtinę progą aplankyti ir vieną ryškiausių Dubajaus parodų EXPODUBAI2020, kurioje galima atrasti ir Lietuvos paviljoną.

„Tikėtina, kad būsime vieni pirmųjų ją aplankę lietuviai“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt prasitarė V.Siegel-Suodaitė.

Viktoija Siegel Suodaitė Dubajuje / Asmeninio albumo nuotr.

Keliomis akimirkomis iš parodos ji pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“.

„Esu labai dėkinga likimui, kad galiu keliauti, visą tai matyti! Už naujas patirtis, už pasaulio pažinimą, už susipažinimą su kitų šalių istorijomis, kultūra, religija!

Esu pirmą kartą tokioje pobūdžio parodoje. Neapėjome dar toli gražu net pusės viso to, kiek čia visko yra, bet mane jau taip sužavėjo! Jeigu tik turite galimybę, būtinai apsilankykite!“, – socialiniame tinkle rašė Viktorija.

Kelionės akimirkos:

Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio viešnagė Dubajuje (7 nuotr.)
+1

Primename, kad liepos 23-iąją už verslininko Lauryno Suodaičio ištekėjusi Viktorija Siegel-Suodaitė su portalu Žmonės.lt dalijosi ir santuokinio gyvenimo užkulisiais. Anot jos, nors niekas tarsi ir nepasikeitė, šeimos statusas suteikė dar daugiau pasitikėjimo, meilės ir pagarbos vienas kitam. Ji džiaugėsi, kad pagaliau savo mylimą žmogų gali vadinti „vyru“ ir kasdien išgirsti, kai ją šaukia kreipiniu „žmona“.

„Tai girdėti labai gera. Džiaugiamės, kad nebesame draugai ar sugyventiniai, todėl juokaudami atšventėme ir savo dviejų savaičių sukaktį esant santuokoje“, – prasitarė Viktorija ir negailėjo gražių žodžių savo sutuoktiniui. 

„Jis išties labai rūpestingas, supratingas ir atsakingas. O svarbiausia, kad beprotiškai myli ne tik mane, bet ir mano dukrą. Kiekvienai moteriai, turinčiai vaiką, tai yra svarbiausia. Būna dienų, kai Laurynas praleidžia daugiau laiko su Nicole nei aš, todėl man tikrai pasisekė. Jo požiūris į šeimą – ypatingas. Laurynas viską įrodo veiksmais, o ne žodžiais“, – su portalu Žmonės.lt dalijosi Viktorija Siegel-Suodaitė.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (92 nuotr.)
+86
Skaitykite daugiau