V.Zelenskio žmona Olena dalijasi šokiruojančiais vaizdais: „Kaunamės už taiką ir jūsų šalyse“

Volodymyras ir Olena Zelenskiai bei Ukrainos kadrai iš vaizdo įrašo
Volodymyras ir Olena Zelenskiai bei Ukrainos kadrai iš vaizdo įrašo
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-03-02 10:10
AA

Šių dienų didvyriu laikomo Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio žmona Olena pasidalijo jautriu vaizdo įrašu. Jame – vaizdai iš Ukrainos, kuriuos turėtų pamatyti visas pasaulis. „Mes prieš karą ir nepuolėme pirmi. Bet mes nežadame pasiduoti“, – rašė ji savo socialiniame tinkle.

Volodymyro Zelenskio žmona Olena Zelenska dalijosi mintimis ir vaizdo įrašu savo instagrame, turinčiame daugiau nei du milijonus sekėjų.

„Taip Ukraina atrodo dabar. Čia yra vaizdo įrašas tam, kad pasaulis pamatytų, jog mes esame kare. Dėl Putino atakos, ukrainiečiai turi savo vaikus išvesti į rūsius kiekvieną naktį ir kautis su priešu po savo namų sienomis. Ukraina yra taiki šalis. Mes prieš karą ir nepuolėme pirmi. Bet mes nežadame pasiduoti. Visas pasauli, žiūrėk: mes taip pat kaunamės už taiką ir jūsų šalyse“, – rašė ji.

Vaizdo įrašas:

Tik prasidėjus karui Ukrainoje, pasirodė informacija, kad prezidentas V.Zelenskis paliko Kijevą su savo šeima. Visgi jis nusprendė pasilikti šalyje ir ją ginti su savo tautiečiais. Tačiau nėra žinoma, kur šiuo metu O.Zelenska su vaikais.

„Priešui tapau taikiniu numeris vienas, o mano šeima – numeris du“, – anksčiau socialiniuose tinkluose apie save kalbėjo Ukrainos prezidentas, feisbuke nuolat drąsinantis savo tautą.

Trauktis iš šalies prezidentas nesirengia, o kitokią informaciją vadina melu ir ragina tuo netikėti. Kasdien jis dalijasi vaizdo įrašais, iš kurių matyti, kad yra Kijeve.

„Čia vyksta kova. Mums reikia amunicijos, o ne pavežėjimo“, – taip, anot amerikiečių žiniasklaidos cituoto JAV pareigūno, V.Zelenskis atsakė į siūlymą evakuotis.

Volodymyras Zelenskis su žmona Olena / Soc. tinklų nuotr.

Anksčiau O.Zelenska dalijosi kreipimusi į tautiečius.

„Brangūs žmonės! Ukrainiečiai! Šiandien žiūriu į jus visus. Visus, kuriuos matau per televiziją, gatvėse, internete. Matau jūsų įrašus ir vaizdo įrašus. Ir žinote ką? Jūs esate neįtikėtini!

Didžiuojuosi, kad gyvenu su jumis toje pačioje šalyje! Sakoma, kad daugelis žmonių yra minia. Tai ne apie mus. Nes daugelis ukrainiečių – ne minia. Tai yra armija!

Ir šiandien man nebus panikos ir ašarų. Būsiu rami ir pasitikinti. Mano vaikai žiūri į mane. Aš būsiu šalia jų. Ir šalia savo vyro. Ir su jumis.

Myliu jus! Aš myliu Ukrainą!“, – dalijosi O.Zelenska.

Volodymyras Zelenskis (14 nuotr.)
+8