Vagių apiplėšta grožio salono savininkė Vaida Norkūnaitė: „Nusikaltėliai grįžo kelis kartus“

Vaida Norkūnaitė / Elly Jurelly nuotr.
Vaida Norkūnaitė / Elly Jurelly nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-08 13:22
AA

Daugiau nei 20 tūkst. eurų – tokius nuostolius po vagystės patyrė Kauno grožio salono ir akademijos „Bio Benè Italia Lietuva“ įkūrėja Vaida Norkūnaitė. Moteris kreipiasi į visuomenę pagalbos – ji mano, kad pavogtą kosmetiką bei įrangą nusikaltėliai gali mėginti parduoti.

Tiek nusikaltėlių rankose atsidūrę kremai, losjonai, aliejai, serumai ar kaukės, tiek veido ir kūno aparatas RFX3 – 3 D yra pagamintas Italijoje. V.Norkūnaitė yra vienintelė Lietuvoje, atstovaujanti šias grožiui puoselėti skirtas efektyvias priemones, rašoma pranešime spaudai.

Per daugiau nei dešimt pašnekovės darbo metų tai yra pirmas atvejis, kai jos įkurtoji įstaiga buvo apvogta. V.Norkūnaitė tai sieja su veiklos plėtra ir prieš metus įvykusiu naujo salono atidarymu.

Vaida Norkūnaitė / Elly Jurelly nuotr.

„Iš tam tikrų požymių aišku, kad atėjęs buvo ne vienas žmogus, gerai supratęs, ką daro. Akivaizdu, kad patalpos stebėtos, analizuota situacija įvertinant, kas, kada ir pro kur išeina, tad, apsisaugoti nepadėjo net tam skirtos priemonės“, – pastebi V.Norkūnaitė.

Nusikaltimas, apie kurį pranešta Kauno policijai ir dėl kurio pradėtas ikiteisminis tyrimas, įvykdytas liepos 25-osios naktį.

Į darbą atėjusios kosmetologės pirmiausia pastebėjo, jog yra pravertos tarnybinio įėjimo durys. Jos yra arčiausiai kabineto, kuriame tąkart buvo paliktas populiarusis radio dažnio aparatas, skirtas be injekcijų tobulinti veido odą bei kūno proporcijas. Būtent šio įrenginio bei dar didžiulio kiekio tiek profesionalios, tiek namuose naudoti skirtos kosmetikos ir buvo pasigesta.

Pavogtasis įrenginys RFX3 – 3 D / Elly Jurelly nuotr.

„Tai, ką pasisavino, vagys gali mėginti parduoti. Bet ar bus perkančių? Juk su radio dažnio aparatu reikia žinoti, kaip elgtis, o tokius mokymus, turėdami visus italų leidimus, Lietuvoje organizuojame tik mes. Tad, arba žmonės neturės kur dėti įrenginio, arba jie jau pas mus yra lankęsi ir žino, kaip su juo dirbti“, – pastebi V.Norkūnaitė.

Skaudžiau yra ne patirti nuostoliai, o nuojauta, jog purvinais batais po tavo širdį vaikščiojo greičiausiai tau pažįstamas žmogus

Anot jos, vagišius galėjo sugundyti RFX3 – 3 D kaina ir nauda. Apie tai, kad radio dažniu atliekamas odos stangrinimas, sumažėja raukšlės, pristabdomas odos senėjimo procesas bei vyksta odos atjauninimas ne kartą yra kalbėjusios ir Lietuvos įžymybės.

„Tai, abejonės, pritraukia ir nedorų žmonių dėmesį, – sako V.Norkūnaitė, – Tikiuosi, kad jiems bus atlyginta pagal nuopelnus“.

Pašnekovė pastebėjo, jog vagys apsilankė tik viename iš daugelio jos kabinetų – tame, kuris iš kiemo sunkiau matomas. Kituose yra įrengti vitrininiai langai, todėl vagišius net ir naktį galėjo pastebėti atsitiktiniai praeiviai.

Į grožio salono patalpas nusikaltėliai grįžo kelis kartus – automobilį, į kurį nešė pagrobtus daiktus, jie buvo pasistatę atokiau, todėl vienu kartu visko, ką suplanavo, išgabenti negalėjo.

Vaida Norkūnaitė / Elly Jurelly nuotr.

„Apsaugą patalpose sustiprinome. Iki šiol, regis, buvome padarę klaidų, kurios mums brangiai kainavo. Nors situacija nėra linksma, vis dėlto tarpusavyje pajuokaujame, kad, matyt, vagis radio dažnio atėjo norėdamas kuo ilgiau išlikti jaunas ir už procedūras nemokėti. Tiesa, pats faktas, kad yra žmonių, kurie tikisi praturtėti padarydami žalą kitiems, iš tiesų liūdina“, – sako V.Norkūnaitė.

Jauna moteris bičiulių ir klientų neretai yra vadinama jaunystės eksperte, nes jau ne pirmą kartą iš Italijos į mūsų šalį atgabena naujausius mokslininkų išradimus, skirtus grožiui puoselėti. Kiek daugiau nei prieš mėnesį buvo surengtas vakaras, kuriame pažangiausiomis italų sukurtomis bei nuo konkurentų griežtai saugomomis „TeslaMed“ technologijomis tąsyk domėjosi būrys garsių žmonių.

„Savo bendradarbiavimą su italais pradėjau nuo stebuklu kosmetologijoje dažnai vadinamo kaštonų aliejaus. Jis buvo mano startas, padovanojęs naują kelią. Tikiu, kad bjaurus įvykis – vagystė daugiau nepasikartos. Juk kartais daug skaudžiau yra ne patirti nuostoliai, o nuojauta, jog purvinais batais po tavo širdį vaikščiojo greičiausiai tau pažįstamas žmogus“, – sako V.Norkūnaitė.

Kauno grožio salono ir akademijos „Bio Benè Italia Lietuva“ įkūrėja Vaida Norkūnaitė (7 nuotr.)
+1
Grožio renginio Kaune svečiai (49 nuotr.)
+43