Vaida Genytė: „Niekas manęs nepriverčia daryti, ko nenoriu“

Vaida Genytė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Visus savo rytmečius dainininkė Vaida Genytė (40) dabar praleidžia „Akropolyje“. Tik ne parduotuvėse, o ledo arenoje, kur treniruojasi dalyvaudama LNK televizijos projekte „Šokiai ant ledo“.

Ir nors per darbų gausą trūksta miego, tik gūžčioja pečiais išgirdusi, esą dėl populiarumo ji ryžosi beprotybei. „Niekas manęs nepriverčia daryti, ko nenoriu. Aš toks žmogus – man nuolat reikia judėti. Būtų visiškai neįdomu apsiriboti vien dainavimu“, – interviu žurnalui „Žmonės“ prisipažino atlikėja.

Kita vertus, Vaida sutinka, kad dalyvavimas televizijos projektuose yra tarsi savotiškas kablys. Į renginius ir vakarėlius ji nevaikšto – sako, gaila laiko, o projektams jo negaila. Juk iš kiekvieno galima pasisemti daug patirties.

„Išmokti čiuožti šiaip atrodytų neįmanoma misija: tu niekada savęs tiek nemotyvuotum, niekada neatrastum tiek laiko. O čia surikiuoja, „įstato“ į grafiką... Čia – menas, ir man viskas čia artima. Kuo daugiau spalvų, galimybių parodysi, tuo įdomiau. Kaip dainuoju, visi žino, o ten pamato visai kitą mano pusę. Kodėl gi neatskleisti savęs“, – sako moteris.

Vaidos nė kiek neerzina ir nusistebėjimai, kad čiuožia lygiai su jaunomis merginomis. Mažai lieknai šviesiaplaukei, grakščiai besisukiojančiai vidury arenos ir labiau primenančiai mergaičiukę nei patyrusią scenos žvaigždę, amžius nėra jautri sritis.

„Sutinku, Lietuvoje egzistuoja jaunystės kultas, ir jis verčia bijoti bėgančių metų. Kita vertus, tu gali ir jaunas būdamas elgtis kaip visiškas senis“, – įsitikinusi.

Interviu bei fotosesija – tik naujausiame žurnale „Žmonės“

Skaitykite daugiau