Vaida Grikšaitė-Česnauskienė tęsia tradiciją: žmonos ir draugės futbolininkus Kaune palaikė vilkėdamos vardinius marškinėlius

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su rinktinės žaidėjų antrosiomis pusėmis / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su rinktinės žaidėjų antrosiomis pusėmis / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-10-15 17:37
AA

Antradienio vakarą Kaune, S.Dariaus ir S.Girėno stadione, Lietuvos bei Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės žaidė paskutines 2014 m. pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynes. Nors palaikyti svečių atvyko apie 4 tūkst. sirgalių, mūsų šalies rinktinės vyrai turėjo didesnį palaikymą – ne tik futbolo gerbėjus, bet ir savo antrąsias puses, kurios tęsia judėjimo „Moterys už futbolą“ tradiciją ir palaikė savo vyrus vilkėdamos marškinėlius su futbolininkų vardais.

„Pirmą kartą susibūrėme vasarą, kai rinktinė žaidė su graikais, o šis mūsų susibūrimas – jau šeštasis. Tęsiama tradicija, kai vyrus palaikome vilkėdamos marškinėliais, ant kurių puikuojasi jų vardai“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Deivido Česnauskio žmona Vaida, kuri stebėti rungtynių vyko kartu su vyresniuoju sūnumi.

Moteris džiaugėsi, kad futbolininkų antrosios pusės yra geranoriškos ir velkasi marškinėlius, net kai lauke vis vėsiau. V.Grikšaitė-Česnauskienė atviravo, kad jos vyrui Deividui ir kitiems sportininkams malonu stadione matyti artimus žmones.

Tiesa, tituluota gražuolė apgailestavo, kad toli gražu ne visos žmonos ir draugės šįkart susirinko Kaune.

Lietuvos rinktinės gerbėjos – futbolininkų mylimosios (9 nuotr.)
+3

„Labai sunku visoms susirinkti į vieną vietą, nes kai kurios moterys yra ne Lietuvoje, juk futbolininkai žaidžia svetur, todėl jos yra pasilikusios ten. Dar kitų vaikai susirgo, todėl visos nesusirinkome. Galiu patikinti, kad mes tikrai būsime matomos, kai vyrai giedos šalies himną. Palaikome ne tik savo antrąsias puses, bet ir visą komandą bei tikimės pergalės“, – dar prieš mačą kalbėjo dviejų vaikų mama.

Tačiau Lietuvos rinktinė pralaimėjo bosniams 0:1 ir padovanojo jiems kelialapį į pasaulio čempionatą.

Paklausta apie labiausiai įsimintinas rungtynes Vaida atviravo, kad labiausiai įsimena pergalingi mačai. Paskutinis tokių – Lietuvos ir Latvijos akistata.

„Mano vyras turėjo galimybę žaisti ir pelnė įvartį. Jaučiau euforiją, tačiau mergina, sėdinti šalia, pasakė, kad įvarčio neįskaitė. Buvo daug apmaudo ir klausimų, teisingai ar neteisingai priimtas sprendimas, bet aš Deividui sakiau, kad įvartį įskaitau“, – juokėsi V.Grikšaitė-Česnauskienė.

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.