Vaida ir Deividas Česnauskiai: „Pagyvenę atskirai suprantame, kad negalime vienas be kito“

Vaida ir Deividas Česnauskiai / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Vaida ir Deividas Česnauskiai / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
2014-07-16 11:59
AA

Tituluotos gražuolės Vaidos Grikšaitės-Česnauskienės (30) ir futbolininko Deivido Česnauskio (33) gyvenime dabar svarbiausi mažieji Deividas ir Rojus, jų norai ir poreikiai, jų bėdos ir džiaugsmai. „Bet mes nesiskundžiame, tikrai ne“, – energingai tikina Vaida. „Toks mūsų gyvenimo būdas – ramus ir šeimyniškas, – pritaria ir Deividas. – Patys, niekieno neverčiami, tokį pasirinkome. Ir – bent didžiąją laiko dalį – jaučiamės laimingi.“

Ir iš tikrųjų jie neprimena nuvargusių tėvelių, apsikaišiusių buteliukais ir vežimėliais, priešingai – prašmatnią, romantišką ir įsimylėjusią porą. „Tikri Lietuvos Beckhamai“, – taip šmaikštauja poros pažįstami.

„Kartais, kai vaikai nueina miegoti, susėdame naktį dviese – ir prasideda: „O tu prisimeni, kaip buvo?“ – „O ar tu prisimeni?..“ Gyvename tais prisiminimais, bet ne mažiau džiaugiamės ir dabartimi. Kai norime pabūti dviese – ištrūkstame iš namų ir pabūname, pavakarieniaujame, kartais net į viešbutį pabėgame... Likimas mums davė du gražius sūnus, esame sveiki ir energingi, mylime vienas kitą ir vis dar stengiamės vienas kitą nustebinti, taigi viskas yra gerai“, – užtikrina Vaida.

Deividas – ramus, Vaida – energinga ir užsiplieskianti nuo kiekvienos smulkmenos. „Namuose nuolat varžomės, kuris viršesnis“, – šypsosi pora, bet galiausiai reziumuoja: vienas kitą papildyti kol kas sekasi puikiai. Ne veltui susidaro įspūdis, kad Vaida ir Deividas – iš tų sporto pasaulio porų, kurios labai stengiasi gyventi kartu.

Žinoma, kaip kiekvienoje šeimoje, atsiranda trinties ir monotonijos. „Tačiau tereikia pagyventi atskirai – ir labai pasiilgsti, supranti, kad negali vienas be kito“, – prisipažįsta Deividas. Ar turi minčių apie trečią vaikelį? „Anądien su anyta pusiau juokais būrėme energetine adata. Adata išpranašavo, kad mūsų šeimoje bus tik du sūnūs: parodė vieną berniuką, antrą ir sustojo. Tačiau Deividui vis tiek sakau: aš pasiruošusi! Dabar tas etapas, kai tikrai galėčiau gimdyti: gal specialiai reikia imti ir įrodyti, kad mes stipresni už dvasias?“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Jūsų dėmesiui – klipas iš fotosesijos užkulisių: