Vaida Skaisgirė su šeima pirmą kartą atostogavo Balyje – vieta moterį sužavėjo

Vaida ir Rolandas Skaisgiriai su sūnumi / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Laidų vedėja Vaida Skaisgirė drauge su vyru, prodiuserių kompanijos „Videometra“ vadovu Rolandu Skaisgiriu ir neseniai pekių metukų gimtadienį atšventusiu sūnumi Atu sugrįžo iš egzotiškos kelionės. Pirmą kartą Balį aplankiusi V. Skaisgirė su portalu Žmonės.lt pasidalijo gražiausiomis atostogų akimirkomis.

„Buvome ir Singapūre, tačiau didžiausią įspūdį paliko Balis, kur asmeniškai aš, lankiausi pirmą kartą. Ši kelionė – visiškai poilsinė. Daug laiko leidome su šeima, stengiausi dėmesio skirti sūnui, vyrui. Tiesiog atsipalaiduoti.“

Balis, kuris kiekvienais metais tampa vis populiaresne turistų kelionės kryptimi, V. Skaisgirę pradžiugino puikiu oru ir gamtos grožiu.

Lankydamasi Pietinėje Indonezijos dalyje Skaisgirių šeima apsistojo Nusa Dua rajone esančiame viešbutyje. Gyveno jie visai netoli paplūdimio, tad Vaida turėjo kada pasilepinti saulės spinduliais, o Atas pažaisti su žydromis vandenyno bangomis.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Nusa Dua – pritaikyta turistams vietovė. Tai vienas labiausiai Balyje išsivysčiusių kurortų. Čia gana daug muziejų, įvairių atrakcijų. Todėl laiko buvo ne tik gulėti pliaže, bet ir šiek tiek pasidomėti apylinkių istorija, susipažinti su Balio kultūra.

Dažnai keliaujanti V. Skaisgirė sakė, jog jai šių atostogų metu patiko absoliučiai viskas: puikus maistas, beprotiškai graži gamta ir saulė, kurios šiuo metų laiku Lietuvoje labai trūksta.

Skaisgirių atostogos Balyje (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau