Vaida Skaisgirė – apie jos ir sūnaus Rugsėjo 1-osios tradicijas: „Jos keliauja iš kartos į kartą“

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-01 09:21
AA

Rugsėjo 1-ąją į Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnaziją sugrįžo televizijos projektų prodiuserės, laidų vedėjos Vaidos Skaisgirės (30) sūnus Atas (8).

Šįmet Atas pradėjo lankyti trečią klasę. Žmonės.lt Vaida Skaisgirė sutiko papasakoti apie jųdviejų šeimos tradicijas bei mokslo metų pradžią žyminčią dieną.

„Su Atu jau nuo ryto ruošėmės šventei mokykloje. Vėliau – tęsime dieną drauge. Pamenu, kai mano pačios tėvai kurdavo tam tikras tradicijas. Jos dabar perduodamos iš kartos į kartą.

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Kiekvienų metų rugsėjo 1-ąją su jaunėle seserimi galėdavome daryti, ką panorėjusios: valgyti, kur norime, veikti, ką norime. Tai būdavo tarsi paskutinis pasispardymas prieš mokslo metus. Taigi, panašiai viską darome ir su Atuku. Po šventės lėksime skaniai pietauti ir pramogauti į uždarą vaikų parką. Dieną praleisime vėjavaikiškai, o po to jau sūnus kibs į mokslus“, – šypsosi V.Skaisgirė.

Žinoma moteris neslepia, kad Atas šįmet nedega noru sugrįžti į mokyklą. „Per tuos keistus pandeminius metus Atas be galo priprato prie patogumo, kai atsikeli ryte, nusiprausi, namuose papusryčiauji ir sėdi prie kompiuterio, eiti niekur nereikia.

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žinoma, daug mieliau jis dar džiaugtųsi vasara ir su draugais žaistų kieme“, – atvirauja Vaida.

Laidų vedėja neslepia, jog sūnui mokslai sekasi gerai – patinka matematika, kūno kultūra. „Atas mėgstamų dalykų išties laukia, na, bet labiausiai pasiilgo ne namų darbų ar pamokų, o savo draugų. Per vasarą su kai kuriais matėsi, bet vis dėl to jų labai trūko“, – sako V.Skaisgirė. 

Ji prideda, kad viena iš jos pačios Rugsėjo 1-osios tradicijų būdavo mokyklinių reikmių įsigijimas. Vaidai patikdavo eiti žiūrėti kuprinės, susidėti sąsiuvinius, tvarkingai surikiuoti pieštukus.

„Norėdavau, kad ruduo ateitų kuo vėliau, tačiau laiko nesustabdysi, todėl žygiuodavau į mokyklą susitikti su draugais, pasidalinti įspūdžiais. Patikdavo pats pasiruošimo procesas – pirkti pieštukines, trintukus, rašiklius. Na, bet Atui tokie dalykai nėra labai įdomūs. Kartu išsirinkome tik kuprinę, o visu kitu jis paprašė manęs pasirūpinti“, – su šypsena pasakoja Vaida.

Fotogalerija:

Vaida Skaisgirė į mokyklą palydėjo sūnų Atą (4 nuotr.)
+1