Vaida Skaisgirė: „Mielai dovanoju savo pagamintas dovanas“

Vaida Skaisgirė / Eivydo Timinsko nuotr.
AA

Televizijos laidų kūrėjos ir vedėjos, komunikacijos specialistės Vaidos Skaisgirės dienotvarkė sudėliota minučių tikslumu. Jauna moteris rūpinasi ne tik darbo reikalais, sparčiai augančiu sūnumi, bet dar spėja ir šeimininkauti virtuvėje. Domimės, kam Vaida sako taip, o kam – griežtą ne.

Kam sako TAIP

SPA procedūroms

Šiuo metu man vienos geriausių dovanų yra tos, kurias mano sūnus parneša padaręs darželyje – įvairūs darbeliai, piešinukai.

Tai vienas didžiausių malonumų gyvenime. Bent kartą per mėnesį stengiuosi jomis pasilepinti, kai kada ir dažniau. Patinka įvairiausi masažai, vonios ir įvyniojimai. SPA procedūras renkuosi ne dėl to, kad puoselėčiau grožį, bet norėdama pailsėti, duoti kūnui viską, ko jam reikia – aliejukai, kremai ir pan. Be to, nemanau, kad tokios procedūros padeda kūno linijoms išlikti dailioms. Tačiau, jei žmogus valgo bet ką ir nesportuoja, tai vyniokis nesivyniojęs – niekas nepadės (šypteli).

Rankų darbo dovanoms

Tai vienos mieliausių dovanų, jos parodo didelį norą nustebinti, pamaloninti. Labai vertinu kito žmogaus laiką, kuris buvo skirtas tokiai dovanai paruošti. Šiuo metu man vienos geriausių dovanų yra tos, kurias mano sūnus parneša padaręs darželyje – įvairūs darbeliai, piešinukai.

Aš taip pat mielai dovanoju savo pagamintas dovanas, tačiau dažniausiai tai yra koks nors skanėstas, nes labai mėgstu gaminti. Pavyzdžiui, Kalėdoms ne kaip pagrindinę dovaną, bet malonų priedą prie pirktos dar prikepu imbierinių sausainėlių ar gardaus pyrago, gražiai supakuoju ir padovanoju.

TAIP PAT SKAITYKITE: Azijos moterų grožio paslaptys. Žinote ne visas

Vaida Skaisgirė / "Lush" nuotr.

Lietuviškai virtuvei

Mėgstu lietuviškus patiekalus, nors nevalgau mėsos. Labai patinka įvairūs bulvių patiekalai – bulviniai blynai, kugelis. Jie man primena vaikystę, tėtį, nes mūsų šeimoje būtent tėtis gamina visus rimtuosius patiekalus. Už jo kugelį nieko skanesnio nesu valgiusi. Turint saiką ir supratimą, ko ir kiek valgyti, net bulviniai patiekalai nepakenks.

Kalėdoms ir Kūčioms visuomet stengiuosi pagaminti ką nors neįprasto, pavyzdžiui, jūros gėrybių, bet ant stalo visuomet bus ir silkės, mišrainės, žuvies patiekalų, ruoštų pagal mano mamos receptus. Tradicijos yra tradicijos. Žinote, mes labai dažnai mėgstame dairytis į Vakarus, kopijuoti Ameriką – nėra čia ko! Pas mus viskas labai faina (šypsosi).

Laikui tik sau

Nors nesu didžiulė astrologijos žinovė ir pernelyg šia tema nesidomiu, bet pagrindinėmis ženklų charakteristikomis tikiu. Man pačiai labai daug kas pasitvirtino. Esu Skorpionas, o jiems vienatvė kartais reikalinga kaip oras. Tik tada gali susivokti viduje, nusibrėžti kryptį. Tiesa, mano gyvenime labai ryškūs kontrastai. Arba labai patinka būti tarp žmonių, bendrauti, keistis nuomonėmis, arba priešingai – galiu būti tik su savimi – geriausioje draugijoje, su protingiausiu žmogumi (juokiasi).

Internetinėms prekėms

Esu už naujoves. Be to, pirkimas internetu labai taupo laiką. Neretai taip apsiperku, bet yra dalykų, kuriuos norisi pačiupinėti, įsitikinti, pajusti realaus gyvenimo magiją. Juk labai didelė gyvenimo dalis persikėlusi į virtualią erdvę.

Man malonumas eiti į parduotuve, pajausti drabužių audinį. Pirkti maistą irgi tam tikras ritualas, kurį mėgstu. Paskiriu valandą, vaikštau po parduotuvę neskubėdama ir fantazuoju, ką gaminsiu.

Kalėdoms ir Kūčioms visuomet stengiuosi pagaminti ką nors neįprasto, pavyzdžiui, jūros gėrybių, bet ant stalo visuomet bus ir silkės, mišrainės, žuvies patiekalų, ruoštų pagal mano mamos receptus.

Kam sako NE

Siaubo filmams

Kai buvau jaunesnė, ypač paauglystėje, dažnai žiūrėdavau tokius filmus ir tikrai smagu buvo išsigąsti. Tačiau su metais nebematau malonumo juos žiūrėti ir visai nereikalingu išgąsčiu varginti savo širdį bei nervų sistemą. Ir realiame gyvenime užtenka nerimo. Jei einu į kiną, dažniausiai su sūnumi pažiūrėti animacinio filmuko. Taip pat patinka dramos, komedijos, veiksmo, fantastiniai filmai. Tikrai domiuosi kinu, neinu tik į siaubo ir labai vyriškus.

Apkalboms

Negaliu suvokti tokio elgesio. Tikriausiai turėčiau būti dėkinga Dievui ar tėvams už tai, kad niekada neturėjau poreikio gilintis į kitų gyvenimą. Deja, tikrai yra tokių žmonių, kurie savo reikalų tarsi neturi, tik aptarinėja kitus. Kai kada supykstu ant jų, bet paskui pasidaro labai gaila tokių žmonių, nes jie negavo tos didžiulės dovanos, neturi suvokimo, kad nieko nėra svarbiau, kaip gyventi savo gyvenimą. Tikrai labai linkiu žmonėms suvokimo, kad apkalbos nesuteikia laimės.

Tinginystei

Labai nepatinka, kai žmonės sako: „neaplankė mūzos“, „neatėjo įkvėpimas“. Man tai atrodo kaip tinginystės maskavimas, tušti pasiteisinimai. Suprantama, galima kartais patingėti. Bet įkvėpimas ateina tada, kai atsisėdi ir pradedi dirbti. O kai sėdi ir lauki kažkokios magiškos jėgos, kuri ant sparnų nuneš į darbus, nieko nebus.

Ekstremalioms pramogoms

Paauglystėje, vaikystėje norėjosi visur eiti, lakstyti, plaukti, sportuoti, o dabar bėga metai ir imi galvoti – kodėl turėčiau imtis kažkokių veiklų, kurių metu galiu susižeisti, patirti nemalonių nutikimų? Tikrai nesu ekstremalių pramogų mėgėja. Gal kada ateis laikas, kai pritrūks aštresnių pojūčių, adrenalino, tačiau kol kas to užtenka mano darbe. Jis labai dinamiškas, kur daug forsce majoure, laisvalaikiu nenoriu papildomai apsikrauti.

Kelionėms autostopu

Yra labai geras senas posakis – kas saugosi pats, tą ir Dievas saugo. Kelionės autostopu man atrodo kaip savęs stūmimas į rizikingą situaciją, siekiant sutaupyti kelis eurus. Yra pasakojančių, koks žavesys ir smagumas, maloni nežinomybė, kur važiuosi, su kuo susipažinsi. Nematau jokio žavesio. Šiais laikais geriau save pasaugoti, nei stumti į rizikingą situaciją.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristupas Krivickas: „Tradicijos padeda būti geresniais žmonėmis“

Skaitykite daugiau