Vaida Skaisgirė susižadėjo su mylimuoju Elvinu: „Nėra ko slėpti“

Vaida Skaisgirė su mylimuoju Elvinu / Asmeninio albumo nuotr.
Vaida Skaisgirė su mylimuoju Elvinu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-08-16 17:53
AA

2021-ųjų rugpjūtis TV projektų prodiuserei ir vedėjai Vaidai Skaisgirei (30) įsimins ilgam – moteris susižadėjo su mylimuoju Elvinu! Žinią Vaida patvirtino portalui Žmonės.lt.

Kad V.Skaisgirės širdis užimta, paaiškėjo dar pavasarį. Pirmadienį portalui Žmonės.lt televizijos prodiuserė patvirtino kalbas apie sužadėtuves su mylimuoju Elvinu.

„Nėra ko slėpti“, – nedaugžodžiavo ji.

Vėliau Vaida pasidalijo naujienomis ir savo socialiniame tinkle. 

„Aš pasakiau TAIP! Be jokios abejonės!“ – rašė ji, „Instagram“ paskyroje paviešinusi ir ant piršto sužibusio žiedo nuotrauką.

V.Skaisgirė su mylimuoju Elvinu gyvenimą kuria tarp Italijos ir Lietuvos. Kaip rugpjūčio pradžioje žurnalui „Žmonės“ užsiminė pati Vaida, dėl to „kaltas“ Elvinas.

„Mūsų gyvenimas dėliojasi per dvi šalis – pusę laiko leidžiame Lietuvoje, pusę – Italijoje, kur mano draugo gyvenimas ir veikla verda jau daug metų“, – pasakojo ji.

Nors dar šių metų balandį, viešėdama Italijoje, Vaida pradėjo dalytis nuotraukomis, kuriose ji užfiksuota kartu su mylimuoju, apie romantiškus santykius ji neatviravo.

Tąkart portalui Žmonės.lt prodiuserė tik patvirtino faktą apie romantiškus jausmus, tačiau plačiau komentuoti nenorėjo.

Prieš kurį laiką žurnalui „Ji“ Vaida pasakojo, kad šalia savęs įsivaizduoja tik tvirtą, žinantį ko nori vyrą. 

„Norėčiau, kad šalia būtų stipresnis už mane žmogus, kuris gerbtų mane ir kartu gebėtų neužgniaužti mano moteriškos prigimties. Lygiaverčio partnerio, kurį gerbčiau ir aš. Norėtųsi, kad jis man būtų tvirta atrama, kaip ir aš jam. Mano kartelė aukšta ir asmeniniame gyvenime, ir darbe“, – tąkart sakė V.Skaisgirė.

Apie meilę neatviraujanti televizijos laidų vedėja užsiminė, kad jai santykiuose svarbu balansas. 

„Man visur reikia visumos, o ne fragmentų. Poroje man vyras turi būti ir draugas, ir partneris, ir kambariokas. Svarbu ir meilė, ir aistra, ir tėviški, motiniški jausmai, nes visiems reikia švelnumo, saugumo“, – kalbėjo ji.

Vaida Skaisgirė (77 nuotr.)
+71