Vaidas Baumila apie artėjantį koncertą: „Ilgai laukiau šios dienos“

Vaidas Baumila su pučiamųjų orkestru ruošiasi koncertui / R. Daskevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkui Vaidui Baumilai ši vasara išskirtinė ne tik dėl rekordinių karščių. Atlikėjas prieš kelias savaites pristatė sezono hitą, kūrinį „Milijonai“, o šiuo metu intensyviai ruošiasi liepos 10 d., kuomet sostinės Valdovų rūmų Didžiajame kieme kartu su pučiamųjų instrumentų orkestru surengs ypatingą gyvo garso koncertą.

Likus vos dviem savaitėms iki didžiausio šių metų pasirodymo, V. Baumila atveria repeticijų salės duris ir išduoda, kaip naujai skamba klausytojų pamėgti atlikėjo kūriniai. „Ateinančio koncerto laukiu su dideliu nekantrumu ir, prisipažinsiu, jauduliu. Šį vakarą pristatysiu kitokias savo dainų aranžuotes, naujai skambančius pažįstamus, o taip pat ir dar niekur negirdėtus kūrinius. Tikiu, kad kartu su pučiamųjų instrumentų orkestru sukursime įspūdingą vakarą ir prikelsime Vilniaus senamiestį iš vasarinio snaudulio“, – kalba V. Baumila.

Vaidas Baumila su pučiamųjų orkestru ruošiasi koncertui / R. Daskevičiaus nuotr.

Valdovų rūmų Didžiajame kieme vyksiantis koncertas, pasak V. Baumilos, yra išskirtinis ir labai laukiamas įvykis jo gyvenime.

„Koncertuojant tokioje didingoje vietoje apima žodžiais sunkiai nupasakojamas jausmas. Manau tai bus skambus vakaras, labai noriu šią emociją perduoti ir visiems klausytojams“, – mintimis apie ateinantį koncertą dalinasi dainininkas.

Vaidas Baumila su pučiamųjų orkestru ruošiasi koncertui / R. Daskevičiaus nuotr.

Liepos 10 d., pasirodyme bus galima išgirsti hitais tapusius V. Baumilos kūrinius „Suknelė“, „Dviese“, „This Time“ bei naujausias dainas, pagardintas pučiamųjų instrumentų energija. Atlikėjas prasitaria ir apie ypatingus vakaro svečius, tarp kurių – dainininkės Monika Pundziūtė-Monique, Justė Starinskaitė bei Sofija Vasilevskytė.

Skaitykite daugiau