Vaidas Baumila į ištuštėjusias gatves išriedėjo su motociklu: „Šalmas apsaugo ir nuo virusų“

Vaidas Baumila/Asmeninio archyvo nuotr.
Vaidas Baumila/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-04-15 08:30
AA

Karantino metu žinomo dainininko Vaido Baumilos darbai bei tam tikri planai sustojo ir kiek pasikeitė, tačiau kol kas vieno dalyko joks virusas sustabdyti negali – atlikėjo pomėgio važinėtis motociklu.

Vaidas Baumila motociklu važinėja jau šešerius metus. Turėti šią transporto priemonę buvo jo studijų laikų svajonė. 

„Kai mokiausi Didžiojoje Britanijoje, pastebėdavau „Triumph" firmos motociklus. Žiūrėdamas ir grožėdamasis jais, sakydavau, kad vieną dieną ir aš važinėsiu šio gamintojo motociklu. Tuo metu man tai atrodė tarsi vyriškumo simbolis. Maniau, kad įsigijęs motociklą būsiu kietas. Kai galiausiai įsigijau, supratau, kad tai nėra tik įvaizdžio dalis ar transporto priemonė, tai – aistra ir gyvenimo būdas", – pasakoja V. Baumila.

Vaidas Baumila/Asmeninio archyvo nuotr.

Atlikėjas teigia, kad motociklu yra apvažiavęs ne vieną šalį: aplankė Austrijos Alpes, Indijoje motociklu riedėjo Himalajų kalnais, juo pasiekė ir Pakistano sieną.

Pasak dainininko, atšilus orui, net ir per karantiną galima atidengti motociklą ir aplankyti ištuštėjusias Lietuvos gatves. Juk važinėtis motociklu nėra uždrausta, todėl nei sau, nei kitiems Vaidas problemų nesukelia.

Vaidas Baumila/Asmeninio archyvo nuotr.

„Po šalmų jaučiuosi saugus ne tik nuo sužeidimų, bet ir nuo bet kokių virusų", – šypteli Vaidas.

Žinomas atlikėjas pasakoja, kad karantino metu ne tik važinėjasi motociklu, bet ir eksperimentuoja virtuvėje, skaito knygas, žiūri serialus bei įgyvendina senai užsibrėžtą tikslą – mokosi groti gitara.