Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė pristato kalėdinį kūrinį

Vaidas Baumila kartu su Sofija Vasilevskyte pristatė šventinį kūrinį/Roberto Daskevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šventiniu Kalėdų periodu vienas garsiausių šalies atlikėjų Vaidas Baumila kartu su kylančia jaunosios kartos scenos žvaigždute Sofija Vasilevskyte klausytojams dovanoja naują, empatijos, tikėjimo ir vilties pripildytą kūrinį „Galingi”.

Muzikinis duetas šiais metais pelnė didžiausias žiūrovų ir komisijos simpatijas televizijos projekte „Dvi kartos” ir pergalingai iškovojo nugalėtojų titulą. Sėkmingai pasibaigus projektui, šių talentingų atlikėjų muzikinis kelias tęsiasi, kūrinių įrašai vis dar džiugina klausytojų ausis – perdainuotas kūrinys „Karolis” patenka į populiariausių dainų sąrašą „Youtube” platformoje. Artėjant gražiausioms metų šventėms muzikinis duetas pristato bendrą debiutinį singlą „Galingi”.


„Po projekto „Dvi kartos” mes davėme vienas kitam pažadą, kad tai nėra mūsų muzikinio dueto pabaiga, todėl nusprendėme išleisti bendrą dainą. Mums labai pasisekė, kad prie šio singlo prisidėjo kompozitorius ir prodiuseris Vytautas Bikus, o muziką ir tekstą padėjo kurti muzikantas Andrius Kairys. Tai tikrai gražus kūrinys, kuris kupinas meilės, vilties, pasiryžimo ir pasitikėjimo jausmų. Šiuo šventiniu laikotarpiu mes tampame labiau empatiški, o ši daina apie tai”, – pasakoja popmuzikos atlikėjas V. Baumila.

Vaidas Baumila kartu su Sofija Vasilevskyte pristatė šventinį kūrinį/Roberto Daskevičiaus nuotr.


Dainininkas taip pat pabrėžia, kad jaunoji scenos partnerė yra viena stropiausių atlikėjų, su kuria jam yra tekę įrašinėti dainą: „Sofija tikra šaunuolė, ji labai stengėsi įrašų studijoje ir filmavimo metu. Ji dirba iki pat galo, net iki vidurnakčio ir padaro savo darbą lyg suaugęs profesionalas”, – pagyrimų Sofijai negaili V. Baumila.


Jaunosios dainininkės S. Vasilevskytės teigimu, šis kūrinys jai turi ypatingą reikšmę: „Man ši daina labai brangi, nes iki šiol atlikdavau tik kitų atlikėjų dainas, tai pirmasis kūrinys sukurtas specialiai Vaidui ir man. Įsimylėjau šią dainą vos tik išgirdusi, jos labai graži melodija ir prasmingas tekstas apie tai, kad kartu mes galime pasiekti žymiai daugiau. Džiaugiuosi, kad su Vaidu gerai sutariame, man su juo visada ramu ir linksma”, – džiaugiasi Sofija.

Atlikėjas Vaidas Baumila gruodžio 26 d. kviečia gražiausias metų šventes praleisti kartu su juo „Žalgirio” arenos amfiteatre, kuriame kartu su gyvo garso grupe atliks ne tik visų pamėgtą autorinę kūrybą, bet ir padovanos jaukiausias kalėdinio laikotarpio melodijas.

Vaidas Baumila kartu su Sofija Vasilevskyte pristatė šventinį kūrinį (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau