Vaidas Baumila vasarai skyrė naują dainą ir klipą „Meilės sezonas“

Vaidas Baumila / Kipro Štreimikio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Popmuzikos atlikėjas Vaidas Baumila pristato naujausią savo dainą „Meilės sezonas“ ir nuotaikingą jo vaizdo klipą. Kūrinys klausytojus kviečia mėgautis įsibėgėjusiu vasaros ritmu, kuris alsuoja meile ir artumu.

„Vasara manyje sužadina stiprų pojūtį aistrai ir artumui. Prisipažinkime, kad prisiminimai apie šį sezoną, kuris kupinas vandens, saulės ir užsimezgusių vasaros romanų, palieka ryškiausius skonius“, – mintimis apie naujausią savo singlą dalinasi V.Baumila.

 

Akimirka iš Vaido Baumilos vaizdo klipo „Meilės sezonas“/ Kipro Štreimikio nuotr.

Dainininkas atskleidžia, kad naujos dainos vaizdo klipas nufilmuotas vienoje gražiausių Lietuvoje vietų – Nidoje: „Pradėjome filmuoti anksti ryte, maždaug trečią valandą ryto, kad pagautume brėkštančio ryto apšvietimą, kuris gniaužią kvapą ir yra nepaprastai gražus Nidoje“, – teigia atlikėjas.

V.Baumila atvirauja, kad geriausi dainos vaizdo klipo momentai gimė ekstremaliomis sąlygomis: „Filmavimo procesas buvo itin ekstremalus. Operatorius Laurynas Mataitis griebėsi net ir kaskadininko vaidmens, filmuodamas įvairiais rakursais – prisikabinęs prie nemažu greičiu judančio automobilio priekio, šono ir galo – tam, kad užfiksuotų geriausius ir įdomiausius kadrus“, – apie vaizdo klipo idėjos įgyvendinimo iššūkius pasakoja muzikantas.

Vaidas Baumila (16 nuotr.)
+10

Anot V.Baumilos, gyvi susitikimai su gerbėjais prasidės atslūgus vasaros karščiams. Artėjančiame rudens ture klausytojai girdės ne tik senai pamėgtas ir hitais tapusias dainas, bet ir šią naujausią atlikėjo muzikinę premjerą – „Meilės sezonas“.

Įvertinkite:

Skaitykite daugiau