Vaidas ir Monika azerbaidžaniečių vakarėlyje sulaukė neeilinio dėmesio

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Vaidas Baumila ir Monika Linkytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-05-19 20:46
AA

Antradienio vakarą Vaidas Baumila ir Monika Linkytė sulaukė Azerbaidžano delegacijos „Eurovizijoje“ kvietimo apsilankyti oficialiame priėmime. Mielai sutikę atvykti į vakarėlį Lietuvos atstovai čia vos spėjo bendrauti su žurnalistais – duetas sulaukė bene didžiausio žiniasklaidos dėmesio.

Oficialus priėmimas vyko Vienos centre esančiame Azerbaidžano kultūros centre. Be Lietuvos atstovų „Eurovizijoje“ čia buvo pakviesta ir daugiau konkurse dalyvaujančių dainininkų – Latvijos atstovė Aminata, konkurso favoritu laikomas švedas Måns Zelmerlöw ir kiti. 

Vos atvykę į Azerbaidžano kultūros centrą Vaidas Baumila ir Monika Linkytė buvo sutikti gausaus būrio žurnalistų: kiekvienas jų norėjo pakalbinti lietuvius ir išgirsti juos gyvai atliekančius eurovizinę dainą „This Time“. 

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė dalyvavo Azerbaidžano atstovo „Eurovizijoje“ vakarėlyje (31 nuotr.)
+25

Vakarėlyje kiek daugiau nei valandą praleidę lietuviai vos spėjo atsakinėti į žiniasklaidos atstovų klausimus, tačiau pabendrauti neatsisakė su niekuo. Duetas mielai papozavo fotografams ir su Latvijos atstove Aminata, su kuria antradienio popietę pramogavo atrakcionų parke

Tiek daug dėmesio priėmimo metu sulaukė tik taip pat antrajame konkurso pusfinalyje pasirodysiantis švedas Måns Zelmerlöw. Su konkurso favoritu laikomu atlikėju progos susipažinti nepraleido ir Monika Linkytė: apglėbta jo papozavo fotografams, o vėliau pasinaudojo proga pati įsiamžinti asmenukėje.

Švedijos atstovas Måns Zelmerlöw ir Monika Linkytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.