Vaidilos teatre – R.Kaukėno Gala labdaros vakaras ir būrys kviestinių svečių

Rimanto Kaukėno surengtas Gala labdaros vakaras / Gretos Skaraitienės nuotr.
Rimanto Kaukėno surengtas Gala labdaros vakaras / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-20 21:46
AA

Penktadienio vakarą sostinės Vaidilos teatre vyko Rimanto Kaukėno paramos fondo organizuojamas Gala labdaros vakaras, skirtas padėti sunkiai sergantiems vaikams.

Renginyje dalyvavo būrys žinomų sportininkų, meno, verslo ir pramogų pasaulio atstovų, kurie neliko abejingi tiems, kuriems pagalba reikalinga čia ir dabar. Labdaringame vakare pasirodė krepšininkas Jonas Valančiūnas, ledo ritulio žaidėjas Dainius Zubrus, lenktynininkai Arūnas Gelažninkas ir kiti.

Renginio svečių laukė ne tik iškilminga vakarienė, tačiau ir speciali programa, kurios pagrindiniai herojai tapo fondo globojami mažieji pacientai.

Rimantas Kaukėnas ir Jonas Valančiūnas su žmona Egle / Gretos Skaraitienės nuotr.

Vakaras pradėtas fondo steigėjo Rimanto Kaukėno padėkos kalba visiems susirinkusiems ir nuolat palaikantiems labdaringą veiklą.

Svečiai buvo kviečiami dalyvauti aukcione, kurio metu už didžiausią pasiūlytą auką vaikams galima įsigyti Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomų sportininkų atributiką, meno kūrinius ir kitus vertingus daiktus.

Rimanto Kaukėno surengtas Gala labdaros vakaras / Gretos Skaraitienės nuotr.

Nuostabūs dalykai – vakaro temą gražiausiai ir jautriausiai išpildė ant scenos lipę su onkologinėmis ligomis susidūrę vaikai. Scenoje herojai demonstravo savo talentus bei hobius, o jiems talkino scenos profesionalai – Jurga Šeduikytė, Jessica Shy, Rokas Bernatonis. Svečiams kūrinį atliko ir dainininkas Vaidotas Baumila.

„Šie metai mūsų fondui ir visai fondo bendruomenei nepaprastai svarbūs. Švenčiame veiklos dešimtmetį ir esame nepaprastai dėkingi visiems, kurie koja kojon žengia nuo pat pirmų labdaringos veiklos dienų. Per šį laiką išpildėme 300 onkologinėmis arba kitomis kritinėmis ligomis sergančių vaikų svajones, suteikėme pagalbą šimtams šeimų. Esame dėkingi visiems, kurių dėka galime daryti prasmingus darbus ir padėti tiems, kuriems mūsų pagalba reikalinga.

Kasdien susiduriame su pačiais įvairiausiais mažųjų pacientų ligos atvejais – visi jie skirtingi, tačiau bendra jungtis yra mokėjimas džiaugtis paprastomis, kasdienėmis akimirkomis. Šį vakarą norėjome atkreipti dėmesį į mūsų herojų nuostabius dalykus, kurie tokie žemiški, jog kiekvienam iš mūsų turėtų būti lyg priminimas – turime vertinti žmones, kurie mus supa ir aplinką, kurioje esame, išmokti džiaugtis paprastais momentais“, – apie labdaros vakaro idėją kalbėjo fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Fotogalerija:

Rimanto Kaukėno surengtas Gala labdaros vakaras (73 nuotr.)
+67