Vaidmeniui besiruošęs G.Clooney atsidūrė ligoninėje: siekė greitai sulieknėti

George'as Clooney / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš pradedant filmuotis naujame „Netflix“ filme „The Midnight Sky“ aktoriui George’ui Clooney buvo sutrikusi sveikata. Dėl stiprių pilvo skausmų vyras buvo paguldytas į ligoninę.

Kaip praneša portalas „Sky news“, rengdamasis vaidinti mokslininką Augustiną Lofthouse'ą mokslinės fantastikos filme „The Midnight Sky“, G.Clooney siekė greitai sulieknėti. Teigiama, kad Holivudo žvaigždė per itin trumpą laiką neteko daugiau nei 13 kg.

Likus vos kelioms dienoms iki filmavimų pradžios, G.Clooney pradėjo skųstis stipriais pilvo skausmais. Medikai Holivudo žvaigždei diagnozavo panreatitą. Tiesa, šiuo metu aktorius jaučiasi puikiai ir pasakoja esantis visiškai sveikas.

„Manau, kad persistengiau norėdamas svorį numesti greitai ir tikriausiai nepasirūpinau savimi“, – portalui „Mirror“ sakė aktorius.

Filme ne tik vaidinantis, bet ir jį režisuojanti G.Clooney atviravo, kad net kelias savaites besijausdamas blogai darbavosi filmavimo aikštelėje. Čia aktorius pridūrė, kad sunkumų sukėlė ir atšiaurus Suomijos klimatas.

„Prireikė kelių savaičių, kad pasijausčiau geriau, o kaip režisieriui lengva nebuvo, nes reikėjo daug energijos. Filmavome ant ledyno Suomijoje, dėl ko tapo sunkiau dirbti. Bet tai, be abejo, padėjo mano personažui“ , – sakė G.Clooney.

Holivudo aktorius ir režisierius George'as Clooney (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau