Vaidmuo dramoje „Užslėptas grožis“ Willui Smithui padėjo įvertinti tai, ką turi brangiausio

Willas Smithas ir Helen Mirren dramoje „Užslėptas grožis“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau sausio pradžioje į kino teatrus atkeliauja juosta, kurios laukia visas pasaulis – dramai „Užslėptas grožis“ („Collateral Beauty“) prognozuojamas ne vienas „Oskaras“ ir upės žiūrovų ašarų, mat jautrus scenarijus tikrai sugraudins ne vieną.

Be to, ekrane pamatysime ir visą Holivudo aktorių žvaigždyną: juostoje vaidmenis kuria Willas Smithas, Keira Knightley, Kate Winslet, Edwardas Nortonas, Naomie Harris, Helen Mirren ir kt.

„Buvo laikai, kuomet svarbiausia atrodė tai, kad filmas uždirbtų kuo daugiau pinigų ir tai man atrodydavo didžiausias įvertinimas. Dabar viskas pasikeitė. Vaidmenis renkuosi neatsižvelgdamas į biudžetus ir tai drąsiai galiu vadinti geriausiu savo karjeros sprendimu. Juk svarbiausia yra jausmas, emocija, ką gauni dirbdamas“, – teigia Willas Smithas.

Drama „Užslėptas grožis“ pasakoja jautrią istoriją apie sėkmingą Niujorko reklamos agentūros vadovą Hovardą Inletą (jį vaidina Willas Smithas), kurį ištinka tragedija: žūsta jo mažametė dukra. Negalėdamas pakelti skausmo, vyras atsiriboja nuo ankstesnio savo gyvenimo. Savo sielvartą jis išlieja ant popieriaus. Vyras rašo laiškus trim, jo nuomone, svarbiausiems dalykams gyvenime: Meilei, Laikui ir Mirčiai.

Drama „Užslėptas grožis“ (13 nuotr.)
+7

Hovardo draugai tuo tarpu nenuleidžia rankų ir sukuria planą, kaip padėti skausmo apimtam bičiuliui. Pagalbos ranką ištiesia ir atsiliepę paslaptingi jo laiškų adresatai: Meilė, Laikas ir Mirtis. Hovardas pamažu susitaiko su savo netektimi ir suranda savuosius atsakymus apie gyvenimo prasmę.

„Šis vaidmuo man padėjo darkart įvertinti tai, ką turiu brangiausio – žmoną ir vaikus. Kartais mes taip įsisukame į darbus, kasdienių problemų sprendimus, kad nematome, kokie stebuklai kiekvieną minutę vyksta greta mūsų. Filmas yra nuostabi proga vėl pamatyti šalia esančius, prisiminti, kad šiandien dar nespėjai jų apkabinti“, – pasakoja Willas Smithas.

Willas Smithas dramoje „Užslėptas grožis“ / Kadras iš filmo

Juostos premjeros Niujorke metu aktorius prakalbo ir apie tai, jog šiemet ir vėl švęs Kalėdas. Pasak garsaus vyro, kai vaikai suaugo, jiedu su žmona Jada net nebepuošdavo eglės.

„Šiemet viskas keisis, tiksliau, grįš į savo vėžes. Stengsiuosi suburti brangiausius žmones prie vieno stalo ir pasakyti, kaip juos visus myliu“, – šventiniais planais dalijosi Willas Smithas.

Gyvenimą iš naujo pamilti priversianti drama „Užslėptas grožis“ į Lietuvą atkeliaus jau sausio 6 dieną. Štai juostos anonsas:

Skaitykite daugiau