Vaidos ir Andriaus Rimiškių dukra Lėja tėvus džiugina talentu: „Namai pilni medalių“

Andrius Rimiškis su žmona Vaida, dukromis Lėja ir Andrėja / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Kai dukrai pasakiau, kad su žurnaliste apie šokius kalbėsime, ji negalėjo patikėti. Sako, tėti, ar tikrai apie mane?“ – juokiasi atlikėjas Andrius Rimiškis (34). Atrodo, dainininko ir jo žmonos buvusios šokėjos, drabužių kūrėjos Vaidos namuose auga ryški žvaigždė – 10-metė Lėja jau nuskynė ne vieną apdovanojimą sportinių šokių varžybose.

„Namai pilni medalių, apdovanojimų ir taurių – jų tikrai nemažai. Aišku, kol kas dar telpa į namus, bet papildomų lentynų jau reikės pritaisyti“, – juokdamasi portalui Žmonės.lt sako dviejų dukrų – 10-metės Lėjos ir ketverių Andrėjos – tėtis.

Taip gimė šokių žvaigždė

A.Rimiškiui tikriausiai pamažu teks apsiprasti, jog interviu prireiks dalinti ne tik apie savo pasiekimus – jo namuose auga talentingos atžalos. Kaip pasakoja dainininkas, šiandien ne vieną pergalę konkursuose pelniusi Lėja Rimiškytė didžiulį norą šokti atsinešė vos gimusi. Andrius šypsosi, kad dukra šokti pradėjo kone tuo pat metu, kai žengė pirmuosius žingsnius. 

„Žiūrėk, eina, griūna, dar nedrąsiai tuos pirmuosius žingsnius deda, bet išgirsta muziką ir jau šoka. Iš tiesų, ji visada prisijungdavo prie šokančių žmonių. Kai tik pajutome tą, nusprendėme, jog leisime į šokius, vos jai sulaukus tinkamo amžiaus“, – pasakoja A.Rimiškis. 

Andrius Rimiškis su žmona Vaida / Asmeninio albumo nuotr.

Sportinius šokius Lėja pradėjo lankyti būdama penkerių. Andrius pasakoja, jog leisti dukrą būtent į šio stiliaus šokius nusprendė kartu su žmona. Pasak jo, šie Vaidai visuomet patiko, o ir toks šokis ne tik grakština laikyseną, bet ir prisideda prie asmenybės tobulėjimo.

„Kadangi Vaida pati buvo šokėja, tai domėjosi šia sritimi, turėjo pažįstamų, kurie patarė. Sportiniai šokiai padeda ugdyti discipliną, atsakomybę, pasitikėjimą savimi. O ir Lėjai jie patiko. Prisimenu, kai atėjome į pirmą treniruotę, Lėjos paprašė pakelti galvą. Tai dukra tiesiog užvertė galvą aukštyn ir žiūrėdama į lubas šoko. Labai norėjo mokytis ir tai daryti kuo geriausiai“, – prisiminęs juokiasi Andrius. 

Andriaus Rimiškio dukros Lėja ir Andrėja / Asmeninio archyvo nuotr.

Andriaus ir Vaidos šeimoje šokis visuomet užėmė reikšmingą vietą – dar 2006 metais jiedu susipažino šou „Kelias į žvaigždes“ metu, kur Andrius publiką pavergė savo dainomis, o Vaida dirbo šokėja. Visgi V.Rimiškienei šokiai liko praeityje – moteris įnėrė į drabužių kūrimo verslą. Andrius pasakoja, kad šokėja dirbusiai mamai Lėjos motyvuoti ar įkalbinėti eiti į šią sritį nereikėjo.

„Ji tiesiog gimė su begaliniu noru šokti. Visa tai, atrodo, plaukė iš jos pačios. Aišku, tas žinojimas, jog mama buvo šokėja, galbūt ją dar labiau paskatino, tačiau ta motyvacija eiti pirmyn – vidinė ir neužgesinama“, – sako A.Rimiškis.  

Didžiule motyvacija šokiams deganti Lėja, be jokios abejonės, džiugina tėvelius. „Kai Lėja šoka, kai matai jos norą eiti pirmyn, užplūsta begalinė laimė“, – pakiliais jausmais dalijasi dainininkas.

Andriaus Rimiškio dukra Lėja su šokių partneriu Faustu / Asmeninio archyvo nuotr.

Talentu šokiams spinduliuojanti L.Rimiškytė treniruotes lanko penkis kartus per savaitę, tačiau to mergaitei nepakanka – šokių žingsniu ji net namuose prašokuoja. Andrius besididžiuodamas kalba – dukra nori pasiekti aukštų rezultatų šioje srityje.

„Nuolat dalyvaujame varžybose, konkursuose, nes ją tai motyvuoja. Rugsėjo 18-ąją dalyvavome „Sun City Cup 2021“ reitingo varžybose. Lėja jau pateko į jaunių kategoriją, tai viskas tik rimtėja“, – pasakoja jis. 

„Mes su žmona tik žiūrime, kad su kiekvienu konkursu drabužėliai, kurie atrodė paprasti, vis gražėja, gerėja, jau tuoj reikės ir blizgučių... Galbūt greitu metu mama turės siūti dukrai sukneles“, – juokais priduria A.Rimiškis.

Lėja pateko į jaunių kategoriją, tai viskas tik rimtėja.

Tiesa, penkerius metus dukrą į varžybas ir konkursus lydintis tėtis šypsosi – prie Lėjos svajonės neišvengiamai prisidėti tenka ir jam.

„Kai Andrėja dar buvo visai maža, į varžybas Lėją lydėdavau tik aš. Tai tekdavo man ir šukuosenas pakoreguoti, ir drabužius sužiūrėti... Dabar jau važiuojame visi kartu, tai Vaida perėmė grožio ritualus. Bet visi esame didelė Lėjos palaikymo komanda“, – sako pašnekovas.

Andriaus Rimiškio dukra Lėja su šokių partneriu Faustu / Asmeninio archyvo nuotr.

Paklausus, ar ir antroji dukra taip pat noriai seka mamos pėdomis, Andrius pasakoja, jog keturmetei Andrėjai kur kas mielesnė yra gimnastika. „Ji mus stebina visokiais špagatais, virvutėmis“, – atskleidžia jis.

O ar dukros, kaip A.Rimiškis, džiugina aplinkinius savo dainomis?

„Lėja prasidainuoja, bet neturi begalinio noro tai daryti, o Andrėja galbūt labiau nori dainuoti. Bet vėlgi – leidome jas į dainavimą, tačiau šis jų neužkabino... Galbūt ateityje užsimanys, bet mes dukrų neverčiame. Tikime, kad vaikams reikia leisti išbandyti tai, ką jie nori. Dabar vaikai yra pilni idėjų, labai kūrybiški – tegul bando skirtingas veiklas“, – šypsosi atlikėjas. 

30-ąjį gimtadienį švenčiantis Andrius Rimiškis (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau