Vaidotas Grincevičius atskleidė, kas užkirto kelią Monikai Šalčiūtei vaidinti „Gautame iškvietime“

Vaidotas Grincevičius / Žmonės.lt nuotr.
Vaidotas Grincevičius / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-05 12:35
AA

Juodojo humoro komedijoje „Gautas iškvietimas“, kurią režisavo Tadas Vidmantas, policijos pareigūną suvaidinęs Vaidotas Grincevičius atskleidė, kodėl filme nevaidino Monika Šalčiūtė.

Tiesioginėje Žmonės.lt konferencijoje T.Vidmantas, V.Grincevičius ir T.Augucevičius viešėjo penktadienį. Visi trys jie pasakojo apie naują lietuvišką filmą – juodojo humoro komediją „Gautas iškvietimas“. 

Pokalbio metu neapsieita ir be diskusijos apie M.Šalčiūtę. V.Grincevičius atskleidė, kodėl Monika negavo vaidmens šiame filme. 

Tadas Vidmantas, Timūras Augucevičius, Vaidotas Grincevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Tai buvo mano prašymas“, – sakė V.Grincevičius, nustebinęs net filmo režisierių Tadą Vidmantą.

Netruko paaiškinti: „Aš ją užblokavęs feisbuke. Kažkada mes susirašinėjome, ir ji gyrėsi, kad vaidino filme. Aš jai sakiau, kad aš irgi filme nusifilmuosiu, o ji atsakė, kad man gauti vaidmenį – be šansų. Sakau, pažiūrėsim.“

Tada V.Grincevičius esą ir išreiškė prodiuseriams pageidavimą, kad M.Šalčiūtės „Gautame iškvietime“ nebūtų. 

O T.Augucevičius netruko visko perprasti: „Juk po to ir išėjo tas jos filmas, kuriame ji ten... baubia. Viskas susiriša! Pagavom!“

Savaitės pradžioje Monika Šalčiūtė socialiniame tinkle paviešino gerbėjus pašiurpinusį vaizdo įrašą, po ko sulaukė ir parodijų, ir palaikymo. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Juodo humoro komedijos „Gautas iškvietimas“ kūrėjai atsakė į skaitytojų klausimus: gero juoko!