Vaikai lieka vaikais: per Pippos Middleton vestuves princesė Charlotte rodė liežuvį, o princas George'as prapliupo verkti

Kembridžo kunigaikštienė Catherine su vaikais  / Vida Press nuotr.
Kembridžo kunigaikštienė Catherine su vaikais / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-21 14:58
AA

Šeštadienį įvykusios Pippos Middleton ir Jameso Matthewso vestuvės – šiais metais svarbiausios visoje Jungtinėje Karalystėje. Kembridžo kunigaikštienės Catherine sesuo – tautos numylėtinė, tad visos žiniasklaidos akys savaitgalį buvo nukreiptos į ją.

Pippa Middleton pasirūpino, kad vestuvės būtų tokios, kokių ji nori. Privatų gyvenimą sauganti nuotaka uždraudė svečiams ne tik dalytis nuotraukomis socialiniuose tinkluose, bet ir apskritai daryti nuotraukas.

Svečius prižiūrėjo speciali „telefonų policija“, kuri užtikrino, kad niekas nepadarytų nuotraukos nei Šv. Morkaus bažnyčioje, nei Middletonų rezidencijoje, kur buvo surengta puota.

Pippa Middleton ir Jamesas Matthewsas / „Scanpix“ nuotr.

Beje, apylinkės, kur vyko šventė, savaitgaliui paskelbtos neskraidymo zona. Čia negali skristi ne tik bepiločiai lėktuvai, bet ir aitvarai, balionai, draudžiama šokti su parašiutu.

Pippa Middleton, regis, viską suėmė į savo rankas. Negalėjo suvaldyti ji tik vieno – mažųjų svečių. Vestuvėse patarnavę vaikai per visą dieną išvargo, tad natūralu, jog ėmė išdykauti ar neklausyti vyresniųjų. Štai princas George'as atsiskyrė nuo visų vaikų ir užmynė ant nuotakos suknelės šleifo, kurį jo mama taip tvarkė.

Nors bažnyčioje Kembridžo kunigaikštienė Catherine susitvardė ir tik patraukė berniuką nuo suknelės, vos tik visi išėjo į lauką, mažasis princas gavo pylos. Nubaustas princas George'as pravirko.

Karališkoji šeima Pippos Middleton vestuvėse (26 nuotr.)
+20
Pippa Middleton ištekėjo už Jameso Matthewso (89 nuotr.)
+83