Vaikino asmenybė pagal jo gyvenimo kelio skaičių

Klaustukai / „Shuterstock“ nuotr.
Klaustukai / „Shuterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-08-10 19:00
AA

Gyvenimo kelio skaičius, apskaičiuojamas sudėjus visus gimimo datos skaitmenis, gali išties nemažai pasakyti apie jums patinkančio vaikino ar jūsų vyro asmenybę.

Taigi jei norite sužinoti, su kokiu žmogumi susitikinėjate, griebkite į rankas skaičiuoklę arba prisiminkite matematikos pamokas ir šiek tiek paskaičiuokite.

Kaip apskaičiuoti gyvenimo kelio skaičių?

Užsirašykite jus dominančio vaikino gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, pavyzdžiui, 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių.

Taigi visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną, žmonių gyvenimo kelio skaičius yra 6. Dabar galite skaityti jus dominančio vaikino charakterio savybes pagal apskaičiuotą jo gyvenimo kelio skaičių.

Jei jo gyvenimo kelio skaičius yra:

1

Tokiam vaikinui gyvenime reikia sporto komandos šokėjos, kuri nuolat jį palaikytų, garbintų ir negailėtų pagyros žodžių. Vienetukai yra tikri lyderiai įvairiose kompanijose, tačiau jie turi labai stiprų temperamentą ir dažniausiai išsirenka sau ne itin lygias partneres ir dėl to santykiuose ne visuomet jaučiasi laimingi.

2

Šiuo vaikinu galite visapusiškai pasitikėti. Jam gyvenime yra svarbiausia meilė, todėl į įvairius konfliktus jis nelinkęs pernelyg leistis. Blogoji pusė – kartais tokie vaikinai tampa ganėtinai priklausomi nuo savo antrosios pusės ir nuolat mėgsta dėl visko jaudintis. Vis dėlto, jei ieškote romantiškos sielos vaikino, kuris nebijotų reikšti savo jausmų, dvejetukai kaip tik jums.

3

Jis nepaprastai aistringas. Su šiuo vaikinu visuomet smagu pasišnekėti ar užsiimti įvairia veikla. Santykiuose trejetukai mėgsta būti išgirsti, todėl retkarčiais gali surengti išties audringas ir verksmingas dramas. Kita blogoji jų pusė – pernelyg didžiulis atsidavimas įvairiems projektams, toks vaikinas mėgstamai veiklai gali atiduoti visą save, šiek tiek pamiršdamas, kad turi ir antrąją pusę.

4

Toks vaikinas užtikrins jums saugumą. Jis tiesmukiškas, nuolatos reikalaujantis pagarbos ir padėkos už tai, kaip gerai jis jumis rūpinasi. Kartais tokie vaikinai gali tapti rūsčiais valdovais, kurių taisyklių turi būti laikomasi bet kokia kaina, viskas jiems turi būti atlikta laiku ir vietoje, be jokių atidėliojimų ar pasiteisinimų. Šis vaikinas puikiai tiks toms, kurios nori jausti saugumą ir gyventi su namų židiniu mėgstančiu rūpintis vyru.

5

Jo gyvenimą galima apibūdinti taip – tai vakarėlių liūtas. Jei siekiate gerai praleisti laiką, bendraukite su penketukais – jie linksmi ir tikri nuotykių medžiotojai. Vis dėlto rimtų santykių su šiuo vaikinu nesitikėkite, bent jau jaunystėje, mat jie mėgsta ir vertina savo laisvę, o įsipareigoti būna pasiruošę kur kas vėliau. Būkite tikra, jei jau su juo pavyks sukurti rimtus santykius, vaikino atsidavimu ir ištikimybe suabejoti niekuomet neteks.

6

Meilė ir santuoka tikrai patenka į šio vaikino radarą. Šešetukai yra patrauklūs, turintys didžiulę fantaziją ir svajoja apie šeimą. Dėl stiprios fantazijos šie vaikinai neretai gerokai nukenčia - iš pradžių per daug idealizuodami savo mylimąją, vėliau jie ja gali nusivilti. Jei su jumis taip nenutiko, galite džiaugtis, mat tai reiškia, kad vaikinas jus laiko savo būsima žmona ir jo vaikų motina.

7

Šis vaikinas yra tikras ieškotojas, gyvenime jam būtina turėti mistinį pagrindą, galbūt dėl nuolatinės septynetukus lydinčios paslapties skraistės jie taip stipriai ir traukia visas aplinkines moteris. Blogoji šio vaikino pusė – pernelyg didelis analitiškumas, dėl kurio neretai gali kilti problemų su pasitikėjimu. Septynetukai  dievina vienatvę, dažniausiai jie itin stipriai pasikliauja savo intuicija ir mėgsta intelektualius pokalbius.

8

Vienaip ar kitaip šitas vaikinas visuomet koncentruojasi tik į pinigus. Jam svarbu jo įvaizdis, todėl prie jo pritikti turėsite ir jūs. Nors šio vaikino intencijos dažnai būna žavingos, dėl jo užsispyrimo, savo tikslo siekimo ir neperkalbamos nuomonės dažnai gali kentėti jo antroji pusė. Gerą ir mėgstamą darbą turintys aštuonetukai, neretai tampa darboholikais ir turi vienintelį tikslą gyvenime – užsidirbti kiek įmanoma daugiau pinigų.

9

Šie vaikinai nepaprastai humaniški ir užjaučiantys kitus. Jie pasižymi didžiule charizma ir romantikos pojūčiu, tačiau neretai jiems būna sunku prašyti pagalbos iš kitų, dėl to su juo šeimoje gali kilti nemažai konfliktų. Vis dėlto, jei ieškote romantiškos sielos žmogaus, devynetukai jums puikiai tiks.