Vaikystėje Lietuvą palikusi Karolina per dieną tapo interneto sensacija: užteko vieno vaizdo įrašo

Karolina Marija / Asmeninio archyvo nuotr.
Karolina Marija / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-12 16:02
AA

Karolina Marija Gričiūtė (21) augo mažame Rainių kaimelyje. Anksti su mama iš Lietuvos išvažiavusi mergina laimę surado Norvegijoje. Ten ji - žinoma socialinių tinklų žvaigždė, daranti sėkmingą modelio karjerą ir užsidirbanti iš to pinigus.

Karolina, tavo socialinių tinklų puslapiuose viskas aprašoma norvegų bei anglų kalbomis, ir dabar bendraujame angliškai, tačiau už akių kliūva lietuviška pavardė. Papasakok, kur užaugai bei kaip atsidūrei skandinavų žemėje?

Gimiau Lietuvoje, mažame kaimelyje, netoliese Telšių. Ten su mama gyvenome iki kol man suėjo aštuoneri metukai. Tada išvykome į Norvegiją, kur mama pamilo vietinį, už jo ištekėjo ir susilaukė vaikų. Turiu du jaunesnius brolius. Juos be galo branginu.

Ar angliškai kalbatės ir su mama, juk vis dėlto esate lietuvės?

Mano šaknys lietuviškos, tačiau dažnai kalbėdama gimtąja kalba darau daug klaidų ir būna, kad pamirštu žodžius. Neslėpsiu, su mama kalbamės lietuviškai, tačiau esu žemaitė, todėl mane ne visi tautiečiai suprastų. Kai persikraustėme gyventi į Norvegiją buvau dar labai mažytė, pradėjau lankyti norvegišką mokyklą ir ten sutikau pirmuosius draugus, tad šia kalba man bendrauti sekasi geriausiai.

Ar yra giminaičių, draugų, kuriuos aplankai Lietuvoje?

Taip! Grįžtu pamatyti savo senelių. Jie turi ūkį. Vasaromis ten viešėti yra tikra palaima. Dievinu tą puikią vietą.

Esi labai jauna, tačiau pinigus jau užsidirbi savarankiškai.

Pradėjau savo verslą prieš kelerius metus. Dabar man 21-eri ir, manau, sekasi neblogai. Daugiausiai laiko skiriu socialinių tinklų marketingui. Uždirbu pinigus iš kompanijų, kurias reklamuoju savo „Youtube“ kanale arba „Instagram“ paskyroje.

Socialiniuose tinkluose esi tikra sensacija. Tavimi domisi šimtai tūkstančių žmonių iš viso pasaulio, gal galėtum atskleisti, nuo ko viskas prasidėjo ir kaip sugalvojai, kad būtent taip užsidirbsi pragyvenimui?

Na...Sunku paaiškinti. Tikrai paauglystėje nesvajojau, kad užaugusi noriu būti socialinių tinklų žvaigžde. Tokių dalykų nesuplanuosi. Prieš daugiau nei metus pabandžiau paviešinti įrašus-pamokėles, kuriose pasakojau, kaip pasidaryti makiažą ir... Vieną dieną šovė idėja nufilmuoti vaizdelį apie tai, ką „facebook“, „Instagram“ ir „Youtube“ daro su jaunomis merginomis. Tai buvo filmukas apie grožį, jo beprotybę ir plastinę chirurgiją, kuri jaunimo tarpe tampa vis populiaresnė. Merginos šiais laikais patiria labai daug spaudimo. Vieną dieną tu gražuolė, kitą – bjaurybė. Ir viskas dėl kažkieno sugalvotų, nepaaiškinamų taisyklių.

Tas vaizdo įrašas mane išgarsino. Nuo dešimties tūkstančių gerbėjų ratas prasiplėtė iki šimtų tūkstančių. Pagalvojau, kad galima tai išnaudoti.

Kur išmokai daryti tą įspūdingą grimą?

Jei atvirai – pati, savarankiškai. Patiko stebėti makiažo ir grimo specialistus, po truputį mokiausi iš jų technikos ir gudrybių. Vos pabandžius man labai patiko, tad ėmiausi to iš visos širdies, savo įgūdžius tobulinu iki šiol.

Tikriausiai ne kartą esi sulaukusi klausimo, kaip tapti socialinių tinklų žvaigžde?

Pasakysiu tik tiek. Niekada, kartoju niekada nereikia daryti kažko vien tam, jog taptum žinomu. Mano nuomone, jei labai mėgsti savo darbą ir kiti tai pastebės bei įvertins.

Atrodai puikiai, tačiau pripažinkime, kad socialiniai tinklai dažnai žmonėms apsuka galvą. Tikriausiai tyrinėji ir kitų, savo konkurenčių atvaizdus... Kiek tikrumo yra kiekvienoje „Instagram“ fotografijoje?

Žinoma, kad dažnai žmonės realybėje atrodo kitaip, nei internete. Tai viena iš opių temų. Ypatingai, jei kalbame apie paaugles. Juk šiais laikais jos auga apsuptos socialiniuose tinkluose pateikiamo turinio. Dažnai informacija gali būti klaidinanti. O jos lygina save su garsiomis manekenėmis, Holivudo aktorėmis. Nežino, jog jų nuotraukos gali būti redaguojamos net kelias valandas, be to dauguma tų gražuolių yra priklausomos nuo plastinių operacijų. Lygindamos save su tokiomis moterimis ir merginomis dažnai pamirštame, kad realiame gyvenime jos atrodo visiškai kitaip.

Karolina Marija / Asmeninio archyvo nuotr.

Tave nuolatos giria vaikinai, ar jų dėmesys tau malonus, jau turi širdies draugą?

Turiu. Jis iš Norvegijos. Kartu gyvename.

Kaip susipažinote?

Lankėme tą pačią mokyklą. Ne vienerius metus prasilenkdavome mokyklos koridoriuose, tačiau nebendravome. Prieš penkerius metus vienas bendras bičiulis pakvietė į vakarėlį, kuriame buvo ir Audunas. Taip užsimezgė mūsų draugystė, kuri vėliau peraugo į rimtesnius santykius.

Penkeri metai ilgas laiko tarpas... Būk atvira, ar dažnai leidi sau po namus vaikščioti be makiažo, netobulai sutvarkytais plaukais?

Žinoma. Būtų keista, jei gėdinčiausi savo pačios vaikino. O makiažas kiekvieną dieną labai vargintų. Įprastomis dienomis stengiuosi jo visai nenaudoti. Dažausi tik eidama į vakarėlį ar filmuodama vaizdo įrašus, kuriuos vėliau viešinsiu. Makiažas man yra aistra, mano hobis ir darbas.

Socialiniai tinklai – konkurencinga terpė. Ar nebijai, kad laikui bėgant šis pajamų šaltinis taps nebepatikimas?

Kol kas kitų planų, kaip užsidirbti pinigų neturiu. Ateityje dar reikia baigti mokslus, kuriems neliko laiko dėl dažnų kelionių ir dabartinio darbo. Taip pat svajoju įkurti kosmetikos kompaniją ir pristatyti savo ženklo liniją. Taigi, manau, jog kad ir kas benutiktų toliau dirbsiu su tuo, kas man patinka ir ką daryti aš be galo mėgstu.

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina savo talentu stebina visą pasaulį (15 nuotr.)
+9