Vairavimo egzaminą išlaikiusi Arvydo Anušausko sužadėtinė Lina Bulanovaitė mašinos dar nepirks

Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-02-03 20:47
AA

Antradienio vakarą Nacionaliniame operos ir baleto teatre vykusiame naujo automobilio „Volkswagen Passat“ pristatyme apsilankė būrys verslo, kultūros, politikos ir pramogų pasaulio atstovų. Vakaro nepraleido ir Seimo narys Arvydas Anušauskas, čia pasirodęs su sužadėtine Lina Bulanovaite. Mergina Žmonės.lt pasakojo ką tik atsiėmusi vairuotojo pažymėjimą, todėl pokalbiai apie automobilius jai darosi vis įdomesni.

Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

L.Bulanovaitė save vadina dar visai „šviežia“ vairuotoja. Vilniaus dailės akademijoje magistro studijas kremtanti mergina vairuotojo pažymėjimą atsiėmė vos prieš pora savaičių.

„Kol kas menkai turiu ką pasakyti apie automobilius. Tačiau jau stengiuosi vairuoti pati, savarankiškai – kartais pasiimu automobilį. Aišku, savo jėgomis 100 proc. dar nepasitikiu – juk gyvenu sostinėje, kur eismas gana intensyvus. Tačiau stengiuosi“, – šypsosi mergina. Retkarčiais ji pavairuoja BMW markės automobilį. 

Kaip jai sekėsi mokytis vairuoti? „Teorijos egzaminą išsilaikiau labai greitai, tačiau „Regitroje“ praktiką pavyko išlaikyti jau ne iš pirmo karto. Tai tikrai pareikalavo daug mano kantrybės“, – pasakoja L.Bulanovaitė. 

Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Tačiau dabar, kai vairavimo egzaminas sėkmingai išlaikytas, ji mėgsta sėsti prie vairo: „Prie vairo jaučiu malonumą – tada jaučiuosi savarankiška. Niekieno nereikia prašyti pavežti... Žinoma, man dar reikia patirties, tačiau vairuoti man tikrai patinka.“

Kol kas pirkti nuosavo automobilio L.Bulanovaitė nesiruošia. „Mano planas buvo išsilaikyti teises. Pavyko ir tiek. Nežinau, kaip bus ateityje – gal ir įsigysiu. Nedaug išmanau apie automobilius, tačiau mokiausi vairuoti „Hyundai“, todėl galbūt dėl to šios markės automobilyje ir jaučiuosi saugiausiai. Turbūt pirmiausia ir galvočiau tokį pirkti“, – svarstė ji. 

Naujojo „Volkswagen Passat“ pristatymas Operos ir baleto teatre (42 nuotr.)
+36