Vaiva Budraitytė savo patirtį ir žinias pasiryžo paversti knyga

Vaiva Budraitytė pristatė savo knygą/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Vaiva Budraitytė pristatė savo knygą/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-05-21 20:07
AA

Viena populiariausių šalies būrėjų ir astrologių, kurios patarimais kasdien vadovaujasi šimtai lietuvių, Vaiva Budraitytė ir leidykla „Alma littera“ gegužės 21 d. pakvietė į debiutinės knygos „Gyvenimą keičiantys patarimai“ pristatymo vakarą.

Žinoma moteris, kurios pasakojimus į knygos puslapius sudėjo žurnalistė Jūratė Butkutė-Bratikienė, teigia, kad, nepaisant šiuolaikinių moterų siekio, nuolat atrodyti sėkmingomis ir laimingomis, dauguma jų nuolat kenčia nuo meilės sau trūkumo, desperatiškai trokšta sulaukti pasisekimo ar prisijaukinti laimės paukštę. Supratusi, kad atsakymų, kaip tai pasiekti – vis dar trūksta, ji savo sukauptą patirtį ir žinias pasiryžo paversti knyga, kurioje ne tik atskleidžia savo gyvenimo užkulisius, bet ir dalijasi vertingais sveikatos, grožio ir laimės receptais, o tikinčioms – ir astrologinėmis rekomendacijomis.

Vaiva Budraitytė pristatė savo knygą/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Astrologijos patariamasis balsas žmonėms turėtų būti stipresnis. Pasaulio lyderiai ir karaliai turi asmenines astrologų komandas, o paprastas žmogus drovisi pripažinti, kad nors retkarčiais ir jam reikia žvaigždžių patarimo. Žvaigždžių pagalba sužinome savo silpnąsias puses, numatome prastesnius gyvenimo periodus. Taip galime reikiamu metu susitelkti, padėti sau ir pasiruošti minkštą pagalvėlę švelnesniam kritimui“, – teigia V. Budraitytė.

Vaivos Budraitytės knygos pristatymas (21 nuotr.)
+15