Vaiva Budraitytė ragina Andrių Šedžių atidėti vestuves – jei tuoksis metų pradžioje, santuoka žlugs

Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-01-07 11:27
AA

Turtai, šlovė ir pripažinimas ar dar didesnis skurdas bei neviltis? Kas kiekvieno iš mūsų laukia 2013-aisias, kurie dar vadinami Juodosios vandens gyvatės metais? Šiomis dienomis garsi būrėja bei astrologė Vaiva Budraitytė klausimų apie ateitį sulaukia itin daug. Tiems, kurie ieško kelių į žinomos moters namus, rūpi ne tik Lietuvos ateitis, bet ir asmeninės perspektyvos.

LNK laidoje „Karamelinės naujienos” Vaiva atskleis, kokių profesijų atstovams  2013-ieji žada ypatingą sėkmę ir kaip likimą galėtų pakeisti  tie, kuriems   žvaigždžių prognozės ne itin palankios. „Lietuvai prognozė nebloga. Ypač nuo liepos mėnesio. Tai pirmieji metai, nuo kurių prasidės Lietuvos kilimas aukštyn”, – prognozuos Vaiva.

Atidžiai ištyrinėjusi Lietuvos horoskopą, Vaiva pilna optimizmo. Tačiau astrologė neslepia: pora juodų duobių šiemet vis dėl to bus. Šalį greičiausiai krės dar vienas, nepalyginamai stipresnis, pedofilijos skandalas. Į užsienį pliūptels nauja lietuvių banga. Astrologė tikina, kad tiems, kurie ilgisi meilės, ji, deja, turi ir blogų žinių. Pasirodo 2013-ieji ypatingai palankūs tik aistringiems, karštiems, tačiau... trumpalaikiams santykiams. Vestuvės, įvyksiančios metų pradžioje, pasmerktos žlugti! „Jupiteris bus Dvynių ženkle, o tai labai palanku trumpalaikiams meilės nuotykiams, meilužių santykiams užmegzti. Tačiau santuokos perspektyvos ne pačios geriausios”, – tvirtina Vaiva Budraitytė.

Anot Vaivos, nėra jokių abejonių, kad poros, susituokusios metų pradžioje, nebus laimingos!  Taigi, vasario mėnesį planuojamas Andriaus Šedžiaus bei Monikos Kvietkutės vestuves ji patartų nukelti kiek įmanoma toliau, bet jau iki liepos mėnesio. „Tuoktis reiktų nuo metų vidurio. O iki tol tik draugauti, bučiuotis ir mylėtis”, – „Karamelinėms naujienoms“ sako Vaiva.

Žmonės.lt susisiekus su A.Šedžiumi, vyras tikino, kad jam mažiausiai rūpi ką sako astrologai. „Netikiu aš tokiais dalykais, kaip ir Monika netiki. Kas čia gali pasakyti, kas bus jeigu tuoksimės tą ar kitą dieną. Kaip susiklostys gyvenimas, taip susiklostys“, – Žmonės.lt tvirtino vestuvių datos nežadantis keisti būsimas jaunikis.

Laida „Karamelinės naujienos“ – pirmadienio vakarą, 20.55 val. per LNK.