Vaivos Bedalytės gyvenimas Londone negrįžtamai pasikeitė per 16 dienų: atsibudo prikaustyta prie lovos

Vaiva Bedalytė / „Nuo... Iki...“ stop kadras
Vaiva Bedalytė / „Nuo... Iki...“ stop kadras
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-06 12:17
AA

„Mano gyvenimas pasikeitė amžiams. Daug metų gyvenu neįgaliojo vežimėlyje, tačiau esu dėkinga už kiekvieną iki šiol man suteiktą pamoką ir patirtį…“ – tai 38-erių Vaivos Bedalytės, gyvenančios Londone, parašytos dainos žodžiai klipe „Don‘t give up“ („Nepasiduok“), kuriame ji nusifilmavo šią vasarą.

Su muzika nieko bendra iki šiol neturėjusi Vaiva laidai „Nuo... Iki...“ sako vieną dieną tiesiog panorusi parašyti dainą, ir nufilmuoti muzikinį klipą, kad įkvėptų aplinkinius, ir primintų, koks trapus kartais gali būti gyvenimas.

Prieš 14 metų Į Londoną persikėlusi Vaiva buvo jauna, sveika mergina, turinti daug planų ir ieškanti naujų galimybių. Palikti Lietuvą ir persikelti gyventi į Londoną Vaiva niekada neplanavo, todėl net mokydamasi, vakarais dirbdavo.

Tačiau pinigų, kaip pati sako, svajonėms ir lūkesčiams nepakako, todėl ji nusprendė išvykti ilgesniam laikui. Su Londonu, tuomet 24-erių Vaiva siejo dideles viltis, tačiau praėjus vos 16 dienų nuo atvykimo per kelias akimirkas Vaivos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis, o svajonė pradėti gyvenimą naujoje šalyje sudužo. Su širdies draugu ir bičiuliu ji važiavo pirkti automobilio, kad gyvenimas būtų komfortiškesnis. Bevykdama Vaiva užmigo, o atsibudo jau ligoninėje prikaustyta prie lovos.

Vaiva iki šiol tiksliai nežino, kiek dienų praėjo po kraupios automobilio avarijos, kai ji nubudo pirmą kartą. Kad automobilio pirkimas baigėsi katastrofa, ji pradėjo suvokti tik po kelių savaičių, kai apie tai pasakė tuometinis širdies draugas.

Vaiva Bedalytė / Stop kadras

Paradoksas, tačiau avarija vos nepasibaigusi Vaivos mirtimi įvyko būtent tą dieną, kai Lietuvoje jai turėjo būti įteiktas studijų baigimo diplomas, reiškiantis naują gyvenimo etapą. Apie tai, kas iš tiesų tą rytą nutiko, Vaiva laidai „Nuo... Iki...“ sako žinanti tik iš su ja važiavusių draugų, medikų ir spaudos.

Išgelbėti Vaivos gyvybę padėjo atsitiktinumas. Tuo metu paprastai užimtas malūnsparnis buvo laisvas, todėl ji skubiai nugabenta į Londono karališkąją ligoninę.

Vaiva Bedalytė / Stop kadras

Kraupi avarija dar nespėjus įsitvirtinti Londone, po kurios Vaiva per stebuklą liko gyva, pakeitė viską. Nors šiandien ji vežimėlyje, Vaiva nelinkusi skųstis, bando stotis ant kojų, ir įkūrė nuosavą verslą Londone, nors galėtų gyventi iš pašalpų ir aplinkinių gerumo.

Sukrečianti ir įkvepianti Londone gyvenančios Vaivos Bedalytės istorija gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Vaivos daina ir klipas  „Don‘t give up“: