Vaizdo klipą pristatantis Žilvinas Žvagulis – apie per karantiną „nučiuožusį stogą“ ir įgyvendintas svajones

Žilvino Žvagulio vaizdo klipas
Žilvino Žvagulio vaizdo klipas
Šaltinis: Žmonės
2021-03-08 14:14
AA

Atlikėjas Žilvinas Žvagulis neseniai pristatė savo naujausią dainą „Pasikelt liftu“, o šiandien pristato ir jos vaizdo klipą.

„Jūs net neįsivaizduojat, kaip tokiam nenuoramai sunku sėdėti užsidarius namuose. Aš noriu koncertų, noriu renginių, noriu visko. Lipu sienomis tiesiogine to žodžio prasme. Mano karantino nuotaika ir atsispindi šiame vaizdo klipe. 

Žinot, nieko čia ypatingo nepamatysit, išskyrus mane nuo karantino „pačiuožusiu stogeliu“ ir mano naują kūrinį filmuotą „Zuzi house“. Tai – nauja erdvė, kurią susikūriau būtent šiuo sunkiu laikotarpiu. Čia mūsų nauja studija, mūsų repeticijų salė, mūsų atitrūkimas nuo miesto. Tuo labai džiaugiuosi, nes bent apsuptas gamtos galiu nevaržomas kurti, rašyti, repetuoti ir ruoštis koncertams, kurie, meldžiu Dievo, kuo greičiau sugrįžtų į mano ir kitų atlikėjų gyvenimus. Taigi, visus kviečiu užsukti pas mane į svečius bent nuotoliniu būdu“.

Na, o kadangi klipe galite išvysti ne vieną, o daug Žilvino kopijų, atlikėjas nedvejodamas priduria, kad visi šie vyrai dainuoja moterims ir tuo pačiu sveikina jas Moters dienos proga!

Kviečiame pasiklausyti naujausios Žilvino Žvagulio dainos „Pasikelt liftu“: