Vakarėlyje kupole – žinomi žmonės: čia dainavusi E.Jennings papasakojo apie jaunavedžių prašymus

Ieva Swan, Viktorija Šaulytė-Mockė, Joringis Šatas, Erica Jennings, Inga Žuolytė su vyru Adomu ir vaikais / Vido Černiausko nuotr.
Ieva Swan, Viktorija Šaulytė-Mockė, Joringis Šatas, Erica Jennings, Inga Žuolytė su vyru Adomu ir vaikais / Vido Černiausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-15 14:23
AA

Trečiadienio vakarą oficialiai atidaryta nauja erdvė. Netradicinėje vietoje surengta šventė subūrė Lietuvos švenčių planuotojus bei žinomus svečius. Šalia Trakų bei visai netoli Vievio esančiame kupole svečiai degustavo kokteilius, gurmaniškus vieno kąsnio užkandžius bei desertus, taip pat išbandė interaktyvias pramogas.

Šiemečio ežero pakrantėje, „Elev8 Cable Park“ pramogų ir poilsio komplekse, stūksantis „Elev8 Kupolas“ yra 200 kv. m ploto, jame telpa apie 100 žmonių. Vakarą kviestiniai svečiai leido ne tik kupolo viduje, bet ir erdvioje medinėje terasoje, rašoma pranešime spaudai.

Renginių organizatorė Justė Matulevičienė teigė, kad vis daugiau klientų ieško netradicinių vestuvių ir kitų švenčių vietų. Kupolas – populiarus pasirinkimas, žavintis netradicine architektūrine forma. Tiesa, norintiems rengti šventę kupole, J.Matulevičienė pataria atsižvelgti į kelis dalykus. Labai svarbu, kad kupole vasarą būtų kondicionavimo sistema, o žiemą – šildymas, taip pat gera akustika.

Svečius džiugino Erica Jennings. Populiari atlikėja pasirodė kartu su gyva grupe bei atliko ne tik savo dainas, bet ir pasaulyje žinomus hitus. E.Jennings teigė, kad su malonumu koncertuoja privačiose šventėse. Kartais tą daro kaip solo atlikėja, o kartais su legendine grupe „Skamp“. Prieš pasirodymą kalbinta dainininkė pasakojo, kad į visus pasirodymus žiūri vienodai atsakingai bei atiduoda visą save.

Erica Jennings / Vido Černiausko nuotr.

„Visai nesvarbu, ar tai didžiulis festivalis, ar privatus, intymus renginys. Žmonės mato, ar tau patinka, ką darai. Vienas svarbiausių dalykų man – būti tikrai. Kai kurie atlikėjai nemėgsta dainuoti vestuvėse, tačiau aš nematau problemos. Jaunavedžiai nori šventėje matyti tave ir yra tavo muzikos gerbėjai. Kodėl nepradžiuginus jų savo muzika? Vestuvėse atmosfera kupina gerų emocijų, visi laimingi ir įsimylėję“, – kalbėjo E.Jennings.

Atlikėja pasakojo, kad rudenį ir žiemą laukia džiazo koncertai bei privatūs pasirodymai. Vasaromis – vestuvės ir muzikos festivaliai. Dainininkė atskleidė, kad jaunieji dažniausiai prašo romantišką nuotaiką kuriančių dainų „Leading me home“ bei „Lovely day“. Kaip vieną gražiausių kūrinių, tinkančių vestuvėms bei sujaudinančių visus svečius, E.Jennings pamini iš Škotijos kilusią keltų liaudies dainą „Black is the colour“. Žinoma, visi jaunieji nori ir pasilinksminti su svečiais.

„Mėgstu įvairius muzikos stilius ir sugebu įžvelgti, ko nori minia. Kartu sukuriame nepamirštamą naktį“, – šypsojosi atlikėja.

Į šventę nuomonės formuotoja Inga Žuolytė atvyko kartu su vyru ir vaikais. Žinoma moteris prisiminė prieš dvejus metus vykusią savo vestuvių šventę. Paklausta, ką dabar darytų kitaip, Inga teigė, kad keistųsi tik smulkmenos. I.Žuolytė įsitikinusi, kad svarbiausia šventėje žmonės, o visa kita pasimiršta.

Inga Žuolytė, Adomas Mikalauskas su vaikais / Vido Černiausko nuotr.

Nuomonės formuotoja negailėjo pagyrų jos šventėje koncertavusiai Natalijai Bunkei. Inga su džiaugsmu prisimena, kai pavyko padainuoti kartu su savo vaikystės dievaite. Svarbiausia I.Žuolytei buvo vestuvėse sukurti gerą nuotaiką ir tai, kad svečiai linksmintųsi. Tikina, tą padaryti pavyko puikiai.

„Socialiniuose tinkluose stebiu kitų porų vestuves. Keičiasi tendencijos, atsiranda vis naujų dalykų. Manau, keisčiau šventės konceptą. Man labai gražu vestuvės lauke, po atviru dangumi. Rinkčiausi kitokią nuotakos puokštę. Galbūt visus šiuos dalykus pavyks įgyvendinti po kelerių metų atnaujinant įžadus. Būsimiems jaunavedžiams patarčiau daryti tokią šventę, kuri patiktų jums, o ne giminėms ar draugams“, – kalbėjo I.Žuolytė.

Galerija:

Vakarėlyje kupole – žinomi svečiai ir Ericos Jennings koncertas (104 nuotr.)
+98