Valentinas ir Raimonda Masalskiai: „Mes gi cholerikai. Abu! Todėl galime vienas kitą suprasti“

Valentinas ir Raimonda Masalskiai/ Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Valentinas ir Raimonda Masalskiai/ Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2019-10-09 12:00
AA

Teatro ir kino aktorius, režisierius, Klaipėdos jaunimo teatro vadovas Valentinas Masalskis (65) ir jo žmona „Kultūros fabriko“ vadovė Raimonda Masalskienė (55) jau porą metų gyvena jaukiame miestelyje, kurio ir pavadinimą retas žino – Kuliuose. Garsiai nesireklamuoja ir ten jau trečią kartą suorganizavę savaitę trukusį Sofijos festivalį – tikrą šventę to krašto žmonėms.

Kai pirko čia namuką, kaimynai sakė, kad tai labiausiai apleistas namas Kuliuose, bet Valentinas neišsigando. Apsisprendė per kelias minutes. Viskas čia jam tiko. „Tik vieną pliusą įžiūrėjau – iš vonios bažnyčia matosi!“ – prisimena Raimonda. Tačiau čia atsikėlus paaiškėjo, kad Valentinas – „liguistai darbštus“, viską padarė savo rankomis. „ Kuliuose jaučiuosi, kad gyvenu ant žemės. Man tai patinka. Aplink pienas, sūriai, vištos, avys, kiaulės, apsėti laukai“, – savo pasirinkimu gyventi mažame miestelyje iki šiol džiaugiasi Valentinas.

Prieš pusantrų metų susituokusi pora gražiai sutaria. Metams begant gal ir kantrybės daugiau atsiranda? „Ne, manau, kad su metais sunkiau. Kai į porą susieina du jauni, nori ką nors kurti, būna atlaidesni vienas kitam. O kai brandžiame amžiuje susiduria skirtingos dviejų žmonių kultūros, kartais yra baisiai sunku“, – pastebi Valentinas. „Jaunystėje gali gyventi su skirtingo tipo ir vertybių žmogumi, nes jus jungia jaunystė, vaikai, hobis, bet vėliau jau visiškai nebegalėtum toleruoti žmogaus, kurio skonis, vertybės yra skirtingi“, – vyrui antrina Raimonda.

Velentinas įsitikinęs – svarbu, kad tarp dviejų žmonių dar būtų vietos ir kūrybai. Vaikams arba bendroms idėjoms įgyvendinti. Dar esą svarbu žmonių charakterio tipai. „Mes gi cholerikai. Abu! Todėl galime vienas kitą suprasti.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“