Valentinas Masalskis: „Teatras turi skelbti žinią, kuri nemaloni jums“

Paties režisuotame spektaklyje „Aš, Fojerbachas“. / D.Matvejevo nuotr.
Paties režisuotame spektaklyje „Aš, Fojerbachas“. / D.Matvejevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-18 14:11
AA

Valentinas Masalskis – visada daugiau nei tik aktorius. Jo vulkaninė energija, nesitaikymas su gyvenimo, komercijos, šiuolaikinio teatro tendencijų diktuojamomis taisyklėmis jau seniai tapo legenda. Tačiau „legenda“ jis kaip tik ir nenori būti – nerimsta nei akimirkai, skvarbios Valentino akys tiria aplinką, o balsas su rankos mostu buria aplink ištikimus žiūrovus bei mokinius.

Su kuo bedirbtų, kokioje kompanijoje bebūtų, Masalskis visada yra vieno teatras. Asmeninis teatras. Už tą teatrą sumokėta nervais, lūžiais, kryčiais ir pakilimais. Krauju. Šalia to ši, sakytum, pirmykštė prigimtis moka būti neįtikėtinai švelni, naivi ir visada – idealistiška.

Žiūrovų laukia televizija tikriems gurmanams, kąsnelis, kurio negalima atsisakyti – Info TV „Pasivaikščiojimai su Valentinu Masalskiu“. Buvo pati karščiausia šios vasaros diena. Pavėsyje 35 laipsniai karščio. Tačiau V.Masalskis ir R.Zemkauskas pavėsio neieškojo. Nes nėra prasmės slėptis, kai žinai, kad ir taip be galo daug lieka nepasakyta. 

Klaipėda. Vidurdienis. Turgus. Saulės atokaitoje neskubėdamas eina didis Meistras. Ir taria: „Tu turi skelbti žinią. Ir ne tu turi šokiruoti, bet tavo skelbiama žinia šokiruoja žiūrovą.“

Per „Info TV“ nauju laiku penktadienį 21.00 „Pasivaikščiojimai su Valentinu Masalskiu“