„Valentinas už 2rų“ premjeros nepraleido Ingrida Kolytė, filme suvaidinusi verslininko meilužę

Ingrida Kolytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio vakarą kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ įvyko ilgai laukta romantinės komedijos „Valentinas vienas“ tęsinio „Valentinas už 2rų“ premjera. Raudonu kilimu žengė kviestiniai svečiai, kūrybinės grupės nariai ir aktoriai. Filmo premjeros su nekantrumu laukė buvusi merginų grupės „Naujos pupytės“ narė Ingrida Kolytė, kuri komedijoje atliko epizodinį vaidmenį.

„Tai nėra pagrindinis vaidmuo, tiesiog režisieriams reikėjo mergaitės epizodiniam vaidmeniui. Tai nėra kažkas reikšmingo, tačiau buvo labai smagu“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ingrida.

I.Kolytė prisiminė, kad darbai vyko žiemą, kuomet buvo filmuojamos paskutinės filmo scenos. Jai prieš kameras teko pabūti vos kelias valandas. „Buvo labai juokinga, nes teko vaidinti turtingo vyro merginą. Viskas įvyko labai greitai: tiesiog reikėjo pagalbos ir pagelbėjau, o ir scena buvo nufilmuota labai greitai“, – pasakojo moteris.

Ingrida filme „Valentinas už 2rų“ pasirodo beveik pačioje jo pradžioje, kuomet Algirdo Gradausko ir Karinos Stungytės pora atsiduria Vilniaus oro uoste. Sėdėdami automobilyje jie pamato A.Gradausko pažįstamą verslininką, skubantį į skrydį ne su savo žmona, o su drauge, kurios vaidmenį ir atliko I.Kolytė.

Iškilminga romantinės komedijos „Valentinas už 2rų“ premjera (51 nuotr.)
+45

Antradienio vakarą „Valentinas už 2rų“ premjeros nepraleido nei filmo aktoriai, nei kviestiniai svečiai, tarp kurių buvo Giedrė Kilčiauskienė, Justinas Jarutis, Lukas Pačkauskas su žmona Vitalija, Urtė Šilagalytė, Dainė Baumilė, Simona Starkutė ir kiti.

Kiek anksčiau, antradienio rytą, įvyko pirmoji filmo „Valentinas už 2rų“ peržiūra ir spaudos konferencija, kurioje dalyvavo komedijos kūrėjai ir šio filmo aktorės Asta Baukutė bei Agnė Jagelavičiūtė. Stilistė komedijoje vaidina plaštakę.

Skaitykite daugiau