Valentino dienos dovanos poroms: kaip nustebinti?

Pora lovoje / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Valentino diena – jau visai čia pat. Ta proga įsimylėjėliai ieško dovanų idėjų vieni kitiems. Tačiau ar pagalvojote, kad Valentino dienai galima dovanoti dovaną ne tik jai arba jam, bet ir bendrą staigmeną porai, kuri džiugins abu partnerius?

SPA ir masažai

Bene populiariausias porų pasirinkimas bendrai dovanai – laikas kartu. Tačiau itin svarbu, kad laikas drauge būtų kokybiškas ir romantiškas. Idealus sprendimas – masažas dviems ar SPA malonumai porai. Taigi, įsigykite kuponą šiems smagumams arba rezervuokite nakvynę viešbutyje, sanatorijoje, kur SPA bus įskaičiuoti į poilsį.

Itin svarbu, kad laikas drauge būtų kokybiškas ir romantiškas.

Ypač svarbu tai, kad lankymasis SPA kompleksuose dviese turi itin didelę naudą poros santykiams. Taip kuriami romantiški prisiminimai, skamba šilti pokalbiai, gerinama sveikata. Visa tai sudaro idealias sąlygas pamilti vienam kitą iš naujo.

Bendri pomėgiai

Jei jau esate kartu, tikėtina, turite bendrų pomėgių. Galbūt tai žvejyba, galbūt sportas, galbūt kulinarija ir t. t. Tad siūlome gerai pagalvoti, kokia veikla būtų smagi jums abiems bei Valentino dienos proga būtent tai ir nuveikti: važiuokite į pramoginę žvejybą, pasidarykite bendrą treniruotę, kartu gaminkite vakarienę.

Kitas variantas – įsigyti daiktą, leidžiantį užsiimti šiuo pomėgiu, pavyzdžiui, meškerės, jogos kilimėliai, knygos ir pan.

Meilės žaidimai

Kaip minėta, visuomet verta investuoti į gerą ir kokybišką laiką kartu. Į šią sąvoką galima įtraukti ir meilės žaidimus – seksą. Taigi, sekso prekės poroms – puiki dovana, kuri džiugins abu partnerius ne vieną dieną. Tai gali būti: vibratoriai, penio žiedai, masažų aliejai, botagėliai, teminė apranga bei kiti sekso žaislai. Na, o kad Valentino dienos vakaras būtų dar įsimintinesnis, išmėginkite kitus žaidimus: kortų žaidimą iš nusirenginėjimo, striptizą, erotinių kauliukų metimą ir t. t. Visa tai tikrai paaštrins naktį.

Martinella klitorio stimuliatorius / Gamintojo nuotr.

Tiesa, net jei ieškote dovanos būtent tik vienam iš partnerių, jai idealiai tiks vibratorius, o jam – penio žiedas.

Nepamirštami įspūdžiai kartu

Jei nesate įvairių niekučių, tokių kaip pliušiniai meškiukai, šokoladiniai saldainiai ir kt. mėgėjai, padovanokite sau nepamirštamus įspūdžius. Tai galėtų būti: ekstremalūs pojūčiai, pavyzdžiui, pasivažinėjimas su Ferrari ar šuolis parašiutu; skrydis oro balionu, kuris leis grožėtis nepakartojamais Lietuvos vaizdais iš paukščio skrydžio; kelionė – nebūtinai į užsienį, tačiau net ir po Lietuvos miestus, lankytinas vietas, muziejus ir pan.; degustacija.

Skaitykite daugiau