Vartome archyvus. „B'Avarija“ klipe „Angelai“ filmavosi ir dabar puikiai žinomos moterys

bavarija-angelai-2002
bavarija-angelai-2002
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-25 18:14
AA

Vargu ar Lietuvoje rastume žmogų, neprisimenantį prie daugiau nei dešimt metų populiarios vaikinų grupės „B'Avarija“. Dabar dalis jos narių – pasitraukę iš viešumos, kiti – sėkmingai kuria ir pasirodo scenoje. Nusprendėme artversti archyvus ir prisiminti vieną populiariausių grupės dainų – „Angelai“.

„B'Avarija“ – 1996 metais Klaipėdoje įkurta vaikinų grupė. Daugybę apdovanojimų nuskynę vaikinai mėgavosi milžiniška šlove – jie buvo vienos ryškiausių žvaigždžių tuometinėje Lietuvos muzikos padangėje.

Grupėje vienu ar kitu metu grojo ar dainavo Deivydas Zvonkus, Vilius Tarasovas, Juozas Liesis, Ramūnas Stankevičius, Robertas Rezgevičius, Darius Beinortas ir Jonas Jonušas.

Nuo 1996 iki 2005 m. „B'Avarija“ išleido net dešimt albumų. Vienas jų – 2002 metais pasirodęs „Angelay“. Pagrindinei albumo dainai buvo sukurtas ir klipas, kurį režisavo Remigijus Ruokis.

Žiūrint archyvinius kadrus nesunku atpažinti ir dabar puikiai žinomas Lietuvos moteris – Vilmą Javtokienę ir Kristiną Savickytę-Damanskienę.

„Kristina Savickytė – mano brolio klasiokė, pažįstama nuo vaikystės. Pakvietėme ją pasifilmuoti, mielai sutiko. Vilma Javtokienė tada buvo NEBL šokėjų kolektyvo narė. Klipe filmavosi daug to kolektyvo merginų (bent 8 tikrai).

Tais laikais neretai dalyvaudavome su krepšiniu susijusiuose renginiuose, todėl su NEBL šokėjomis buvome susidraugavę – Juozas klipe netgi bučiuojasi su viena iš jų (jos vardas Laura)“, – kaip klipe atsidūrė moterys atskleidė Deivydas Zvonkus.