Vasarą kinuose kraują kaitins aktorėmis tapusios seksualiausios JAV kovotojos

Gina Corano filme „Kraujo kerštas“ / Kadras iš filmo
Gina Corano filme „Kraujo kerštas“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-06-25 14:40
AA

Į Lietuvos kino teatrus veržiasi seksualiausios Jungtinėse Amerikos Valstijose šiuo metu labai populiarių mišrių kovos menų (MMA) atstovės.

Trečiojoje „Nesunaikinamų“ („The Expendables 3“) dalyje nusifilmavo neseniai išgarsėjusi kovotoja Ronda Rousey. Liepos 4 dieną kinuose pasirodysiančiame filme „Kraujo kerštas“ („In the Blood“) suvaidino kita mišrių kovos menų žvaigždė, šiuo metu sėkmingai aktorės karjerą tęsianti Gina Corano. Nors ringe šios dvi kovotojos jau nebe konkurentės (Gina Corano savo karjerą MMA baigė), tačiau gerbėjai nenustoja ginčytis, kuri iš jų seksualesnė ir patrauklesnė.

Ronda Rousey ir Sylvesteris Stallone / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rondos Rousy karjera kine prasidėjo triukšmingai. Nedaugeliui tenka debiutuoti šalia tuzino garsiausių veiksmo filmų aktorių, tad jai dar viskas prieš akis. Tuo tarpu Gina Corano jau turi kuo pasigirti. Prieš porą metų „Oskaro“ laureato Steveno Soderbergho filme „Melori Kein. Prarasta kontrolė“ mergina debiutavo kaip pagrindinio vaidmens atlikėja. Filme ji vaidino kartu su tokiomis įžymybėmis kaip Michaelas Douglasas, Antonio Banderasa ir Ewanas McGregoras. Už šį pasirodymą Kritikų pasirinkimo apdovanojimuose Gina Corano buvo nominuota geriausios veiksmo filmų aktorės kategorijoje. Ją taip pat prisimena ir visi, matę paskutinę „Greitų ir įsiutusių“ dalį.

32-ejų kovos menų ekspertė Gina Corano yra ragavusi ir fotomodelio duonos, tačiau šiuo metu jos karjera Holivude vysto vis didesnį greitį. Labai teigiamai vertinamas ne tik jos fizinis pasiruošimas ir išvaizda – kritikai giria vaidybinius moters sugebėjimus. Tai aktorei leidžia tikėtis vis svarbesnių vaidmenų, tad Rondai Rousey nukonkuruoti gerokai daugiau patirties turinčią kolegę nebus lengva.